Ripple Analizi

Ripple Analizi

Ripple’ın fiyatı 0,44 $ ve 0,50 $ arasında değişiyor.
Dalgalanma, XRPUSD, CryptoCompare tablosu

Ripple Analiz Görseli

XRP/USD Orta Vadeli Eğilim: Ayı

Direniş  Seviyeleri: 0.46 $, 0.47 $, 0.48 $

Destek seviyeleri: 0,44 , 0,43 , 0,42 dolar

Dün, 27 Haziran’da, XRPUSD çifti düşüş eğilimindeydi. Ripple XRP’nin fiyatının direnç seviyesi 0,50 dolar ve destek seviyesi 0,44 dolar arasında değiştiği söyleniyor. Kripto para , 0.44 $ ‘lık bir düşük seviyeye düştüğünde ve 0,50 $’ lık direnç seviyesine koştuğunda bu aralığa girdi. Yatırımcılar, kripto para menzil sınır bölgesinden ayrıldığında değişen piyasayı satabilirler.

Örneğin, fiyat direnç seviyesini test ederse, tüccarlar kısa bir ticaret yapabilir ve bunun üzerinde bir zarara uğrayabilirler. Ardından, destek bölgelerine yakın esnaflarından çıkın. Destek seviyesini test ederse uzun bir ticaret yapabilir ve destek seviyesinin altına bir stop kaybı verebilirler. Direnç bölgesi yakınında ticaretten çıkmak tavsiye edilir.

Bu arada, MACD ve sinyal hatları bir satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır. Ayrıca, 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, ripple eğiliminin sürdüğünü belirten Ripple’in fiyat çubuklarının üzerindedir.

XRP/USD Kısa Vadeli Eğilim: Değişiyor

Dalgalanma, XRPUSD, CryptoCompare tablosu

Ripple Analiz Görseli

Günlük grafikte, Ripple’in XRP fiyatı bir dizi sınır hareketindedir. Fiyat yaklaşık 0.45 $ ‘dan 0.47 $’ a yükseldi. Daha sonra, 0.46 $ ‘a düştü. Bu arada, nispi mukavemet endeksi 14 periyodu 55 seviyesinde olup, fiyatın bir menzilde bağlı bölgededir.

İLGİLİ HABER:  Kripto Paralar Düşüşte

Yorum Yok

Cevap bırakın