Altcoin Haberleri

Reef Coin Nedir? ve Reef Coin Yorumları

Reef, herhangi bir merkeze bağlı olmadan Polkadot aracılığıyla zincirler arası işlem yapılmasını sağlayan platformdur. Bu proje, DeFİ prensibi ile ürün motoru ve akıllı likidite toplayıcı sistemleri entegre ederek kullanıcılara sunmaktadır.

] }

Reef coin, herhangi bir merkeze bağlı olmadan Polkadot aracılığıyla zincirler arası işlem yapılmasını sağlayan platformdur. Bu proje, DeFİ prensibi ile ürün motoru ve akıllı likidite toplayıcı sistemleri entegre ederek kullanıcılara sunmaktadır.

2020’in ortalarında üzerinde çalışılmaya başlanan Reef, likiditeyi toplamakta ve otomasyonu temin etmektedir. Aynı zamanda diğer al sat işlemlerinin yapıldığı platformların yaratmış olduğu dezavantajlara da el atmaktadır. Reef’ e göre DeFİ kaynaklı çalışmakta olan platformların yönetilmesi daha zor olup likiditeden yoksundurlar. Belli bir merkeze bağlı olarak çalışan sistemlerde ise güvenlik ihlalleri daha fazla açığa çıkmaktadır.

Güvenlik ihlallerinin oldukça minimalize edildiği bu platformda, çalışılan sistem ağının Polkadot aracılığıyla yönetilmesi Reef’in ağ güvenlik kontrollerini daha güçlü hale getirmektedir.

Reef Coin Nedir? Avantajları Nelerdir?

Reef Coin, Denko Mancheski tarafından geliştirilen Reef sisteminin dijital para ürünüdür. Reef ile var olan DeFİ sistemleri bir araya getirilmeye çalışılmış olup kripto para piyasasına yeni giren yatırımcılara yardımcı olmaktadır.

Reef’in geliştirildiği sistemin Moon Beam, Avalanche, Ethereum vb. üzerindeki DeFi protokollerine uyumlu olarak çalışmaktadır. Bu da kullanıcıların tüm bu platformlara ayrı ayrı giriş yapmasına gerek kalmadan kullanabilmesine imkan tanımaktadır.

Özellikle piyasadaki yatırım fırsatlarını iyi değerlendiremeyen ve bu nedenle kayba uğrayan, doğru bir yatırım planı çizemeyen kullanıcıların imdadına yetişmek için geliştirilmiştir. Trade platformları yeni kullanıcılar için karmaşık ve oldukça kompleks görünebilmektedir bu da yatırım yapmak isteyen kişilerin havuz kontrollerini ya da verdikleri al sat emirlerini yönetmelerini zorlaştırabilmektedir.

Reef ile kullanıcılar coin havuzunu ya da yaptığı işlemleri vs. tek bir tıklama ile yönetip kontrol edebilmektedir.

Reef (REEF) Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri

 

Reef Coin Yorum

Reef Coin, 24 Mart 2021 tarihinde $0.0378 iken son 24 saatlik hacmi $103,823,172’dır. Bu Coin’in toplam 15,934,019,762 arzının 11,268,898,338’i dolaşımdadır. Binance borsasında 29 Aralık 2020’de listelenmeye başlayan Coin, FTX’e Mart 2021’de giriş yaptı.

Reef Coin Geleceği

Yatırımcıların oldukça umutlu olduğu Coin’ le ilgili, ünlü şirket Alameda Research ekibinden Trabbuco’ nun ‘’Bu Coin’le birlikte çalışmayı kimseye tavsiye etmiyoruz’’ şeklinde ifadeler içeren Tweet attı. Bunun üstüne geçtiğimiz günlerde 15 Mart 2021’ de Alameda Research Grubunun Ceo’ suna ait olan FTX borsası listelediği Reef Coin’ in de aralarında bulunduğu bazı Coinleri göstererek delist edilip edilmemesi hakkında bir Tweet gönderdi.

Tüm bu yaşananlar sonrası birçok yatırımcısı terste kaldı. Alameda Research grubu bu Coin’e yatırım yapacaklarını bildirdikleri gün pump yapan Coin, ardından gelen açıklamalarla ani düşüşe geçti. Coin üzerinde bu tarz spekülasyonların olmasına rağmen birçok kullanıcı orta vadede kazandırabileceğine inanmaktadır.

Reef Coin Nasıl Alınır?

10’dan fazla borsada listelenen Reef Coin satın almak için Binance’ı tercih edebilirsiniz. Bunun için öncelikle Binance borsasına kayıt olmalı ve ardından hesabınıza cüzdanlarınızdan itibari para gönderimi yapmalısınız.

Bu Coin’ i REEF/USDT, REEF/BTC ya da REEF/BUSD pariteleri üzerinden satın alabilirsiniz.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu