Ravencoin Geleceği 2021, RVN Neden Yükseliyor?

0

Ravencoin geleceği, son gelen yükselişle daha merak ediliyor. Son birkaç saattir BTC 40 bin doların üstünde mücadele ediyordu. Lider birimin 42.000 dolara dayanması, altcoin’leri de coşturdu. Yazının hazırlandığı sırada 0.90 TL’den seyreden RVN ise, %50 oranında bir sıçrama gerçekleştirdi.

Yatırımcıların pek çoğu Ravencoin neden yükseliyor sorusunu merak ediyor. Raven şu anda birçok altcoin’den daha iyi performans sergiliyor. Peki ama neden? İşte Ravencoin yorumları, Ravencoin son dakika haberleri ve yükselişin nedenleri…

Ravencoin Neden Yükseliyor?

Ravencoin sert düşüşlerden sonra ayağa kalktı. Bu sert düşüşlerde tepe seviyeleri 0.0040 dolar civarındaydı. Bu noktadan iyi bir dönüş yaptı ve muazzam bir güç kazandır. Hem de gerçek manada bir dip oluşmuştu. Bu durum fiyat için yeni bir yükseliş trendini belirledi ve şuanda RVN bu düşüşün meyvelerini topluyor diyebiliriz.

Özellikle 1 saat içinde %50’lere varan bir yükseliş, kimse tahmin etmezken geldi. Önceki tepe noktasının şu anki dip seviyesi olması, yatırımcıları umutlandırdı. Öte yandan BTC zaten %4 oranında artmışken, RVN biriminin bir süre daha yükseleceğini görebilmekteyiz. Bitcoin’e bağlı olarak hareketlerini sürdürebilir.

Ravencoin Geleceği Nasıl, Ravencoin Yükselir mi?

RVN birimi şu anda başarılı şekilde seyrediyor. Önceki düşüşlerden güç toplayan RVN, 0.11 dolar ile 0.10 dolar aralığında eğimli bir direnç hattı oluşturdu. An itibariyle bu direnç noktası kırıldı. Peki, sonraki hedefleri ne olacak? Ravencoin şu anda 0.109 dolar seviyesinden işlem görüyor.

RVN geleceği için kritik olan bu nokta Ravencoin ne olur sorusunu akıllara getiriyor. Kış aylarında gelecek bir rallinin, birimi olası hedefi olan 0.29 noktasına ve sırasıyla; 0.32, 0.35 ve 0.41 dolar bandına ulaşabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.