] }
Altcoin HaberleriKripto Para

NPXS Coin Nedir? Pundi X Nedir

amaçlarının kripto yatırımcılarının hiçbir aracıya ihtiyacı kalmadan hızlı ve güvenilir şekilde paralarını istedikleri gibi harcamalarına olanak tanımak istediklerini belirtti.

Tüm dünyada oldukça popüler olan kripto paralar ülkemizde yaklaşık 1milyon kişi tarafından aktif şekilde al sat yapılıp çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. Kripto paraların kullanım alanı sadece kripto borsalar yoluyla kullanılabilmektedir. Fakat artan kripto para kullanımına ithafen yeni biri POS sitemi Pundi X ve bu sistemin kripto parası NPXS Coin geliştirildi.

NPXS Coin Nedir

NPXS Coin nedir Kısaca anlatacak olursak; Bugüne kadar kripto paraların her biri sadece bu alandaki borsalarda alınıp satılabiliyor ve çeşitli amaçlarla kullanılabiliyordu. Bu giderek popülerleşen ve büyüyen bir piyasa için elbette ki büyük bir eksiklik olarak görüldüğünü söyleyebiliriz.

insanların borsalarda tuttuğu büyük miktarlardaki coinlerini sadece sanal olarak kullanabilmenin yanında günlük hayatında da alışveriş, yemek gibi ihtiyaçlarında anında hiçbir işleme gerek kalmadan kullanabilmesi onlara elbette oldukça büyük avantaj sağlayacaktı.

Bu eksikliği fark eden Zac Cheah, bu alanda geliştirdiği yeni teknoloji Pundi X ile tüm kripto borsalara yatırım yapan kullanıcıların hayallerini gerçekleştirdiğini söyledi. Zac, amaçlarının kripto yatırımcılarının hiçbir aracıya ihtiyacı kalmadan hızlı ve güvenilir şekilde paralarını istedikleri gibi harcamalarına olanak tanımak istediklerini belirtti. Bunun içinde Zac ve ekibi, Pundi X ve NPXS Coin’in her alanda kullanılabilmesine yarayacak olan blockchain tabanlı X Pos cihazlarını kullanıcılara sundu.

Pundi X bugüne kadar 100 bin kez indirilmiş olup aylık 20 bin kadar aktif kullanıcısı olduğu bilinmektedir. Şu anda Endonezya’da aktif olarak hemen hemen her kafe ve işletmede kullanılmaya başlanan Pundi X pos cihazları ile insanlar ihtiyaçlarını bu yöntemle ödemesini gerçekleştirebilmektedir

NPXS Coin Grafik, Pundi X Grafik

NPXS Coin Geleceği

Pundi X, kripto para yatırımcılarına sunduğu kolaylıklar sebebiyle Endonezya ve Hong Kong üzerinde oldukça fazla rağbet gören teknolojilerden biri oldu. NPXS Coin aslında büyük bir kullanım rahatlığını yatırımcılarına sunuyor ve bazı ülkelerde şimdiden bu Coin teknolojisi kullanılmaya başlandı.

Uzmanların görüşüne göre Pundi X ve NPXS Coin geleceği konusunda oldukça eminler ve birçoğu ilerisine olumlu gözle bakıyor. Pundi X teknolojisinin kullanımının daha fazla yaygınlaşacağından, NPXS Coin sahibi insanların bu yöndeki yatırımlarından 2020’den sonra kazanç elde edeceklerini düşünüyorlar.

NPXS Coin’in CEO’su şimdiden 25 bin adet Pundi X sipariş aldıklarını ve hedeflerinin daha fazla olduğunu belirtti.

Tabi ki bu açıklama birçok yatırımcıya güven verdiğini söyleyebiliriz. Fakat, her yeni kripto teknolojisi gibi bu Coin’e de temkinli yaklaşmakta fayda var. Net olarak konuşmak için biraz daha Pundi X ve NPXS Coin kullanımının yaygınlaşmasının gerekli olduğunu düşünüyoruz.

NPXS Coin (Pundi X) Nasıl Kullanılır?

Kişiler Pundi X sistemiyle kripto paralarını kullanarak bir hizmeti satın alabilmek için ya telefonlarındaki QR kodunu ya da Pundi X’e ait olan temassız kart ile ödemelerini gerçekleştirebilmektedirler. Pundi X Pos cihazları ile sadece ödeme işlemleri değil aynı zamanda kripto para satın alma işlemleri de yapılabilmektedir.

NPXS Coin Nereden Alınır?

NPXS Coin’in toplam 258,498,693,019 arzının 235,514,908,115’i dolaşımdadır. 20 Şubat 2021’de $0.001414 olan NPXS Coin yaklaşık olarak 40’dan fazla borsada listelenmektedir. Bu Coin’i Binance borsasından NPXS/USDT ya da NPXS/ETH pariteleri üzerinden satın alabilirsiniz.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu