Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

POLYGON Coin Geleceği 2021, 2022 MATIC Yükselir Mi?

POLYGON Coin Geleceği 2021, POLYGON Coin Geleceği 2022, matic coin geleceği 2021, matic coin geleceği 2022

] }

Son dönemlerin en popüler altcoinlerinden biri olan polygon coin geleceği yatırımcılar tarafından en çok aranan konuların başında gelmektedir.

POLYGON Coin Geleceği 2021

Uzmanlar POLYGON Coin’in geleceğini analiz ederken, projenin 2021 yılı içinde popüler olabileceğini söylüyorlar. Bunun sebebini ise bu projenin yatırımcıların ihtiyaç duyabileceği ölçeklendirilebilirlik alanına değinmesiyle açıklıyorlar. Uzmanlara göre MATIC Coin 2021 Temmuz’da 2 $ ile 2.50 $ bandı arasında dalgalanma yaşayabilir. Bu durumda MATIC Coin’in yakın geleceğinde fiyat artışı olabileceğini açıkladılar.

POLYGON Coin Geleceği 2022

Uzmanlar POLYGON Coin projesinin 2022 yılının 2021 yılından çok daha hareketli olabileceğini belirtiyorlar.  2022 yılında MATIC Coin’in işlem hacminin genişleyebileceğini ve kurumsal yatırımcı kitlesinin talebinin artabileceğini düşünüyorlar. Uzmanlara göre MATIC Coin 2022 Şubat ayı içerisinde 4 $ ile 4.50 $ bandında fiyatı tablosuna alabilir. Bu bağlamda 2022 yılına girişinde değer kazanabileceği yorumları yapılmıştır.

MATIC Coin Yükselir Mi?

Uzmanların yorumlarına göre MATIC Coin yükselebilir. Uzmanlar bu yükselişin 2021 yılı içerisinde farklı noktalarda olabileceğini belirttiler. MATIC Coin’in 2021 yılının Temmuz ayında ve Ağustos ayının sonunda etkili bir değer kazanabileceğini öngörüyorlar. Tüm bunların yanı sıra 2022 yılı Şubat ayı ve Haziran ayına girişinde değer kazanımlarına yönelik tahminlerde belirtiyorlar. Uzmanlara göre 2022 yılının Haziran ayında MATIC Coin’in fiyatı 6 $ düzeyine çıkabilir.

MATIC Coin ölçeklendirilebilirlik sorununu ortadan kaldıran bir kripto para birimidir. Düşük masraflı oluşu ve işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştiren MATIC Coin, ETH ağındaki akıllı sözleşmelerle çalışmaktadır. MATIC Coin merkezsiz finansal işlemlerde de yer almaktadır. Uzmanlara göre MATIC Coin 2022 senesinin ikinci yarısında 6 $ düzeyine çıkabileceğini öngörüyorlar ve bu durum gerçekleşirse yatırımcılara da iyi bir kar sunabilir.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu