Poloniex Hangi 6 Kripto Parayı Delist Edecek ?

Amerikalı kripto para borsalarından birisi olan ve kripto para sektörünün de en eskileri arasında bulunan Poloniex, kullananlara gönderdiği tek e-posta ile 6 kripto para birimlerini delist edeceğini açıkladı.(Poloniex Hangi 6 Kripto Parayı Delist Edecek ?)

Delist Tarihi 15 Ekim

Sadece alakalı kripto paraların kullanıcılarına gönderilen e-posta içinde, Pascal (PASC), Steem (STEEM), Navcoin (NAV), GameCredits (GAME), LBRY Credits (LBC) ve Clams‘ın (CLAM) delist edileceği duyuruldu.
Borsa mevzu ile ilgili yayınladığı bildiride 15 Ekim tarihi bakımından tüm alım ve satım işlemlerinin noktalanmış olacağını açıkladı.
Delist prosedürü tamamlandıktan ardından kullananlara varlıklarını çekmeleri için müddet aralığı verileceği de aktarılan bulgular arasında yer almakta.

Gerçekte Poloniex bundan kısa müddet evvel de çoğu kripto para birimini ya da kripto para prosedür çiftini platformundan kaldırmıştı.

Ünlü borsa tahminen 2 ay evvel TC/XMR, DASH/XMR, ZEC/XMR, MAID/XMR, NXT/XMR, BCN/XMR, LSK/ETH, GNT/ETH, MANA/ETH, QTUM/ETH STEEM/ETH, OMG/ETH, LOOM/ETH, SNT/ETH ek olarak  CVC/ETH, KNC/ETH, GAS/ETH, BNT/ETH, LOOM/USDT, SNT/USDT, KNC/USDT, BNT/USDT ve FOAM/USDC prosedür çiftlerini platformundan kaldırarak gerçekte yeni tek devreye girildiğini de gözler önüne serdi.

İLGİLİ HABER:  Balinalar Bitstamp Borsasına 10 Milyon Dolar Aktardı

Poloniex’in ardından Binance, Coinbase ve Bittrex gibi önde gelen kripto para borsaları da düşük piyasa hacmine ve nakit paraya  sahip çoğu prosedür çiftini ve altcoin’i platformundan kaldıracağını belirtti.

Yorum Yok

Cevap bırakın