Altcoin Haberleri

Polkastarter Nedir?

Token türevlerinin satışının yapıldığı platforma polkastarter denir. Blockchain ağlarındaki token ve havuzlarının piyasaya sürülmesi ve bunların alım satım işlemlerinin gerçekleştirdiği protokole polkstarter (POLS) denir.

Polkastarter nedir? Token türevlerinin satışının yapıldığı platforma polkastarter denir. Blockchain ağlarındaki token ve havuzlarının piyasaya sürülmesi ve bunların alım satım işlemlerinin gerçekleştirdiği protokole polkstarter (POLS) denir.

Polkastarterların son zamanların en çok konuşulan projelerden biri olmasının nedeni piyasaya girişi henüz yapılan işlerin merkeziyeti olmadan değişik ağlarla fon alabilmesi için gerçekleştirilmesidir. Son zamanların en hızlı ivmelenen kripto para birimlerinden biri olan POLS Coin ile alışverişi devam ediyor. Şu anki işlem hacminin zaman içinde artması kaçınılmaz olan POLS geleceğe yatırım yapanların gözüne yavaş yavaş girmeye ve sektörün dikkat çeken isimlerinden olmaya başladı.

Polkaster (POLS) Nedir?

 

Token alışverişinde şans faktörü olarak görülen POLS ağın kendi kripto para birimidir. Token alımı yapabilmek için girmeniz gereken whitelist adındaki listede kendinize yer bulabilmek için daha önceden 1000 POLS’unuz olması gerekirken bu miktar revize edilerek 3000 POLS’a yükseltildi.

POLS protokolünü kullanarak yapılacak token ticaretleri bir diğer adıyla IDO’lara katılım sağlamanın maalesef ki tek şartı 3000 POLS sahibi olmak değil. Farklı projeler farklı şartlar öne sürüp uygunluk bekleyebiliyor. Maks alınabilecek düzeyin oluşturulduğu açık arttırmalar da var.

“Polkastarter nedir?” sorusu yatırımcılar tarafından sıklıkla sorumaya başladı. Bu farklı alım yöntemlerinin bulunması bütçenize göre alışveriş yapabilmenizi sağlıyor. Bu tip ticarete meraklı kişiler için şu anda odak noktası olan bu birim desteklemeye başladığı projeler ile de göz dolduruyor. Yakın zamanda yükselişe girmesi bekleniyor.

POLS Coin Yorum

Kripto para piyasasının 252.büyüğü olan POLS 0,59 dolar bandında işleme açık. Fiyatlarını arttırması ve IDO ticaretini devam ettirmesi olası gözüken POLS sosyal medyada hızlı bir yükseliş ivmesinde.

POLS Coin Projesine Nasıl Katılım Sağlanır?

Bu protokolün IDO satışlarında pay sahibi olmak gayet kolay.

 • Cüzdanınızı bağlamak için Polkastarter web sitesine giriş yapın.
 • Girdiğinizde açık olan token satımları için Join Pool gördüğünüz yere tıklayın.
 • Uyum sağlayabildiğiniz şartları kabul edince yatırılabilecek ekstremum noktalarına göz atın.
 • Göndermek istediğiniz eth miktarını oluşturduktan sonra tekrar Join Pool seçeneğine ilerleyin.
 • Cüzdanınızdan evet dedikten sonra havuz işleminizin tamamlanmasını bekleyerek cüzdandaki tokenlerin kontrolünü yapın.

POLS yatırımı yapan kişiler için oluşturulan token satışlarında belirtilen 3000 şartı kabul görmektedir.

POLS Coin Nasıl Alınır?

Gate.io, Poloniex ve Uniswap gibi kripto para ticareti yapılan yerlerde bulunabilen POLS Coin yakın zamanda demirbaş online kripto para borsalarında da boy göstermesi büyük bir ihtimal olarak görülüyor.

Her kripto para ticareti yapan sitenin ara yüzü farklı olsa da genel olarak işlemlerin nasıl gerçekleştiğini size anlatacağım.

 • Kullandığınız siteye girerken adres çubuğunuza dikkat edin. Yeşil SSL sertifikası olması önem taşır.
 • Ticaret yapak istediğiniz siteye girerek eğer cüzdanınız tanımlı değil ise işlemlerinizi gerçekleştirmek için cüzdanınızla kaydolmalısınız.
 • Kayıt işleminizi gerçekleştirdikten sonra borsa konumunu bularak POLS Coin seçeneğini bulun.
 • Ödeme seçeneği olarak ödeme yapacağınız para birimini işaretleyin. Bu TL, dolar ya da kripto para araçları gibi her türlü değerli birim olabilir.
 • Ödeme seçeneğinizi ve POLS Coin seçeneğini seçtikten sonra almak istediğiniz miktarı ya da paranızın harcamak istediğiniz yüzdelik dilimini seçin.
 • İşlemi onaylayın ve cüzdanlarınızı kontrol edin.
 • Giriş çıkış işlemleri tamamlandıktan sonra POLS’unuzu kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam