] }
Coin Haberleri

Pazar günü Momentum Bekleniyor

FOMO Moments

Piyasalar bu pazarda uykulu, Ethereum sürekli tutuyor, Bitcoin Cash, Litecoin ve Monero geri çekiliyor.

Bugün kripto pazarlarında çok küçük bir geri çekilme oldu. Genel olarak hafta sonu boyunca işler oldukça durağan hale gelmiş olsa da toplam sermayeleşme bir gün için 200 milyar doların üzerinde kalmıştır.

Bitcoin dünden beri bir fraksiyonunu kaybetti ve şu anda 6,500 $ ‘dan işlem görüyor. BTC için kritik seviye hala 6,600 $ ‘lık bir direnç noktasıdır, ancak yükseliş momentumu haftasonunda azalmış gibi görünmektedir. Ethereum, yazma sırasında bunu 218 $ ‘a çıkarmak için bir başka yüzde kazanç elde etti.

Altcoins bu sabah kurullarda yeşilden daha kırmızı olan karışık bir çanta. En son on Bitcoin Cash, Litecoin ve Monero son 24 saatte yüzde 2-3 oranında düşüş yaşadı, geri kalanlar geçtiğimiz gün boyunca çok az hareket ile yaslandı.

En üst yirmi, alt kata sahip olanların yüzdelerini ya da ikisini birden düşen benzer bir tabloyu gösterir. Dünkü büyük pompasının ardından, Tezos günde% 4 düşüşle 1.59 $ ‘a geriledi. Sadece Dogecoin, günde% 1.7’lik bir kazanç ile yeşile döndü.

En üstteki yüzdeki en büyük sahne Aurora’nın gün içinde% 11 ile en yüksek seviye olduğunu gösteriyor. Bitshares ve Populous da son 24 saatte yüzde 6-7 yükseldi. İşlerin dağınık ucunda% 11’lik Rchain, ardından da Nano ve Zcoin% 6-7 oranında kaybediyor.

Toplam kripto piyasası büyüklüğü dünden beri fazla bir şey yapmadı. 199 milyar dolarlık bir düşüşün ardından, Cumartesi günlerinde bu saatte 202 milyar doların biraz altında işlem görmeye başladılar. Ticaret hacmi, günde 10 milyar doların biraz altına düştü. Geçtiğimiz hafta piyasalar biraz yükseldi ancak aylık görünüm neredeyse% 4 düştü. Bitcoin baskınlığı hala güçlü ve şu anda pazarın% 55.7’sidir.

FOMO Moments, mevcut işlem seansı boyunca en iyi 25 alt tabana günlük bir bakış sunan ve en iyi performans gösterenleri analiz eden, trendleri ve olası temelleri araştıran bir bölümdür.

Emre Karabulut

Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden biri olan 9 eylül iktisat bölümü mezunu Emre, 6 yıldır kripto para birimlerini ve piyasadaki borsaların durumunu analiz ediyor. Mail: Emre@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatınız.