Altcoin Haberleri

Pablo Escobar’ın Kardeşi, Kripto Para Birimi Başlatıyor

] }

Roberto Escobar, Netflix’teki Narcos serisinin ilk kurulumu sırasında zamanımızda popüler hale gelen ünlü Pablo Escobar’ın kardeşidir . Roberto, Başkan Trump’ı etkilemek amacıyla yapılan kitle fonlaması kampanyası için bir GoFundMe sayfası hazırladı. Ancak, bu sayfa GoFundMe tarafından 10 milyon dolardan fazla para kazandığını gösteren bazı raporlar ile çekilmiştir .

Roberto Kripto Para Birimi Oluşturmaya Karar Verdi

GoFundMe kampanyasının çıkmaza girmesinden bir günden kısa bir süre sonra Roberto ve Escobar Inc.,  Başkan Trump’ı bu yılın başlarında etkilemek için şimdi 50 milyon dolarlık yeni bir hedefi olan ImpeachTrumpFund.com’u başlattı .

İlgili Makaleler

Bağış Nasıl 

Fon tahriki aşağıdaki popüler şifrelemeleri kabul eder:

 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum
 • Litecoin (LTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Bitcoin Nakit (BCH)
 • Bitcoin SV (BSV)
 • Tron (TRX)
 • XRP
 • Yıldız (XLM)
 • Bağlama (USDT)
 • ZCash (ZEC)

Bağışlar ayrıca , daha fazla bilgi için öncelikle info@impeachtrumpfund.com adresine e-posta göndererek SWIFT kullanılarak banka havalesi yoluyla da gönderilebilir . Nasıl bağış yapılacağına dair tam bilgi burada kendi web sitesinde bulunabilir .

Escobar Token ICO Bağış Yapmak İçin Başka Bir Yöntem Olarak

Fona Trump’ı etkilemek için bağışta bulunmanın bir başka yöntemi de ESCOBAR belirtecinin satışına katılmak. Belirteç satışını gerçekleştiren web sitesi şu anda geliştirilme aşamasındadır ancak haberler , ABD dolarına sabitlenmiş bir para olacağını gösteriyor.

ESCOBAR belirteci için bir ICO yayınlama hareketi, merkezi olmayan kripto para birimleri ve blok zinciri teknolojisinden yararlanmayı amaçlamaktadır. Bu da hiçbir hükümetin böyle bir fon hareketini durduramayacağı anlamına geliyor.

Escobar Inc. CEO’su Olof Gustafsson, Hard Fork’e bunların nasıl gerçekleştiğini anlattı :

Asıl amaç sadece GoFundMe platformunu kullanarak 50 milyon dolar toplamaktı.

Sadece 10 saat içinde 10 milyon dolar yükselttikten sonra GoFundMe tarafından kapatıldık ve 24 saat içinde herhangi bir kimsenin sansürlememesi için ESCOBAR stablecoin kripto paray’ı başlattık.

Trump İdaresi Başkanının veya Başkan Trump’ın bizi kapattığına inanıyoruz.

Bağlanmaya Bir Alternatif (USDT)

Escobar Inc.’in COO’su Daniel Reitberg, ESCOBAR belirtecinin USDT’ye göre çok daha iyi bir seçenek olacağını açıkladı.

Evet, bu kripto para birimini 2019’da USD Tether’in bir alternatifi olarak salıvermeyi planlamıştık. USDT’ye güvenmiyoruz.

İnsanların madeni paramızı kullanması gerektiğini düşünüyoruz, çünkü oradaki diğer şirketlerden çok daha büyük bir iş anlayışına sahibiz ve Roberto Escobar, kariyeri boyunca yüz milyarlarca dolar kazanıyor.

Sema Taş

Uludağ Üniversitesi mezunu olan ve uzun bir süredir kripto paralar üzerine analiz ve haberler hakkında analizler ile ilgilenen Sema, kointimes'a katkı sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu