OpenLibra 4 olası ortağını kaybetti!

OpenLibra dört potansiyel ortağını kaybetti.

OpenLibra dört potansiyel ortağını kaybetti.

OpenLibra dört potansiyel ortağını kaybetti.

Libra dijital para biriminin alternatif bir versiyonunu oluşturma girişiminin yazarı, proje katılımcılarının bazıları hakkında yanlış bilgi verdi. Bu nedenle, Tendermint, Chainlink, Web3 Foundation ve Hashed temsilcileri, projeye katılmaktan vazgeçtiler.

Bu haftanın başlarında, Osaka’daki Devcon5 konferansında Wireline kurucu ortağı Lucas Geiger, Facebook’tan “Libra”’nın kurumsal olmayan versiyonu” olmayı amaçlayan OpenLibra girişimini başlattı.

İddiaya göre, OpenLibra geliştirme ekibi, Cosmos, Chainlink, Web3, Demokrasi Dünyası ve Danimarkalı Kızıl Haç gibi kar amacı gütmeyen kuruluşlar gibi çeşitli blok zinciri projelerinin temsilcilerini içeriyordu.

İLGİLİ:  Libra, merkez bankalarının işlemlerini yeniden düzenlemeye zorladı

Sunny Aggarwal, “Bir toplu görüşmeye katıldım. Ondan sonra hiçbir şey yapmadım ve adımı slaytlara eklemeden önce bana sormadılar ”dedi.

Benzer yorumlar Chainlink, Web3 Foundation ve Hashed tarafından sağlandı. Son iki şirket, bu projelerde artık çalışmayan çalışanlarla yanlışlıkla ilişkilendirildiklerini belirtti.

OpenLibra’ya karşı değiliz. Biz sadece onların bir parçası değiliz ”dedi.

Lucas Geiger’in resmi olarak yanlış anlaşılmadan dolayı özür dilediği bildirildi.

Chainlink CEO’su Sergey Nazorov ile beraber bir muhabirle yapılan Telegram mesajında, Geiger şöyle dedi:

“Aceleci bir materyal hazırladık ve ekibim ortaklarım ve potansiyel ortaklarımın bir listesini aldı ve siteye yerleştirdi. Şimdi kaldırıldı. Bunun sebep olduğu sorun için özür dilerim. Daha yakından incelemeliydim.”

İLGİLİ:  Morgan Creek Capital CEO'su : Amazon Hisselerini Satıp Bitcoin Alın!

9 Temsilci Katılımlarını Doğruladı

Ethereum geliştiricilerinden Libra ile ortaklık beklenirken Lane Rettig’den OpenLibra için projeye dahil oldukları haberi geldi.

Aynı zamanda, çeşitli şirket ve kuruluşlardan sekiz temsilci daha projeye katılımlarını doğruladı. Bunlar arasında Tendermint direktörü Zaki Manian ve ayrıca Iqlusion, Vulcanize, BlockScience ve HiveOnline kurucuları yer aldı. Hepsi, arkasındaki şirketlerin katılım durumu belirtilmemiş olmasına rağmen, OpenLibra’yı bireysel olarak desteklediklerini belirtti.

 

Yorum Yok

Cevap bırakın