Ontology Rehberi: ONT Coin Nedir? Nasıl Alınır?

0

ONT Coin diğer adıyla Ontology Coin, 2017 yılında hayata geçirilen kripto para birimi projesidir. Marketlerde ve borsalarda “ONT” kısaltılmış adıyla alıcılarla buluşur.

Çinli bir şirket tarafından geliştirilen coin, ilk yıllarında marketlere düştüğünde alıcılara; “Güven, yeniden tanımlandı” şeklinde bir mottoyla mesaj vermiştir. Bu mesajdan da anlaşılacağı üzere güven, ehemmiyet ve sağlamlık ilkelerini benimseyen proje ile birlikte ONT Coin de pek çok borsada hızla yerini almıştır.

Ontology, kripto para dünyasında akıllı sözleşmelerin kullanımını artırmak ve yaygınlaştırmak gayesi ile tasarlanmış, Blockchain platformu olarak karşımıza çıkıyor. Bu durumun sebebi ise, kimlik bilgisi ya da kişisel bilgileri doğrulama işlemlerini kolaylaştırmaktır.

Peki, Ontology Coin nedir? Nasıl Alınır? Hangi borsalarda bulunur? Fiyatı Ne Kadar? Coin Yorumları Nelerdir? detaylıca inceleyelim.

ONT Coin Nasıl Satın Alınır?

Ontology Coin satın alma işlemlerinizi para biriminin sıralandığı her borsadan ya da marketten gerçekleştirebilirsiniz.

Önceleri direkt olarak Türk Lirası ile satın almak mümkün değilken, günümüzde yerli kripto para borsası olan Paribu’dan Türk Lirası karşılığında ister marketten ister kolay al-sat bölümünden dilediğiniz kadar Ontology Coini satın alabilirsiniz.

ONT Coin Bulanan Borsalar Hangileridir?

ontology rehberi: ont coin nedir? nasıl alınır? 1

Çıktığı günden bu yana çokça borsa tarafından işlem hacmi alınan Ontology başlıca;

  • Binance
  • OKEx
  • Mxc
  • Hotbit
  • Coinbit
  • Bittrex

Ve daha pek çok borsada işlem görüyor. Yerli borsalardan olan Paribu’da da alıcılarla buluşan Coin, geniş bir borsa portföyüne sahip.

ONT Coin Fiyatı Ne Kadar?

1 adet Ontology’nin şu an için yaklaşık değeri 0,88 dolar ya da Türk Lirası karşılığı ile 6,49 TL’dir.  Bu rakam uzun zamandır düşük seviyelerde seyreden coin için büyük çıkış öncesi önemli bir orandır.

ONT Coin: Sonuç ve Yorum

ontology rehberi: ont coin nedir? nasıl alınır? 2

Ontology satın almak isteyen bireyler yatırımcıların analizlerinden yola çıkabilir. Buna ek olarak fiyat grafikleri, haberler, gelişmeler vb. pek çok analiz de yorumcuların iş alanları arasında yer alır.

Yatırımcılar haftalık ya da aylık olarak para birimlerinin seyirlerine göre (artış-azalış) bir grafik oluşturur. Bu analizleri kripto para sahipleri ile paylaşarak uzun ya da kısa vadede direktifler verir. Bu direktifleri takip ederek daha sağlıklı bir kripto para ticareti gerçekleştirebilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.