Altcoin Haberleri

OMG Network Coin Nedir OMG Network Coin Satın Alma

OMG Network Coin, OmiseGo kripto para kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarmıştır. Tayland finans programı olarak 2017 yılında akıllı sözleşme ağı olarak kuruldu. 

OMG Network Coin

OMG Network Coin, OmiseGo kripto para kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarmıştır. Tayland finans programı olarak 2017 yılında akıllı sözleşme ağı olarak kuruldu.

Geçtiğimiz aylarda Tether ile gerçekleşen bir anlaşmada Tether, ETH ağzındaki işlem ücretinin yükselmesi sonucu OMG ile anlaşma yaptıkları duyurusunu yaptı. Resmî açıklamadan sonra 1.50 bandından 8 dolara kadar çıkış yaptı. Şu an 3.14 USD, 24 Türk Lirası olarak işlem görmektedir.

1 OMG KAÇ TL

omisego

OMG Network (OMG)

1.93

OMG Network Coin Nedir?

2017’de geliştirilen ağ minimum maliyetle işlem için cüzdan sunan, Ethereum alt yapılı Altcoindir. OmiseGo kullanıcıların aynı anda işlem yapması, karşılıklı ödeme gibi işlemlere yoğunlaşmış Altcoindir. Ayrıca OMG Network Coin finans sektörü içindeki bankaları devre dışı bırakmak gibi iddialı bir amaç edinmiştir.

OMG Network kullandığı ağın merkezi bir yapısı olmaması bu şekilde güvenlik problemini en iyi şekilde aştıklarını, ayrıca Coin depolaması olmayan 2. katman ölçekleme çözümü sunan global bir platformdur.

 

OMG Network Coin Nereden Satın Alabilirim?

Şu anda piyasadaki hacmi 442.792.735 USD, 3.391.792.350.1 Türk Lirası. OMG Network Coin, aşağıdaki borsa sitelerinden satın alım işlemlerinizi veya satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Binance
  • Huobi Global
  • BKEX
  • COM

Ayrıca Bitfinex OMG Coin’in en çok dolaşımı olan sitedir.

OMG Network Geleceği Hakkında

Bir aralar yükselişi ile gündeme gelen ve birçok yatırımcının dikkatini çeken OMG, ICO planları ile birçok girişim için ön ayak olmak istiyor. Tasarım amacı olarak tamamen dijital cüzdanların kullanılması için oluşturulmuş finansal bir teknoloji üreten şirkettir.

Ayrıca özellikleri ile oldukça kullanışlı hale geliyor. Bu özelliklerden bazıları;

  • Kripto paralarla benzeyen alt yapısı.
  • Nakit problemi yaşamayacağınız bir sistem avantajı sağlıyor.
  • Kullandığı güvenilir algoritması (PoS) yani Proof of of Stake, hisse ispatı konsensüs’üne sahiptir.

OMG Network Kullanıcı Yorumları

OMG bıraktığı etkisi ile yatırımcıların hedefi haline gelmişti, kripto para avcıları alt coinlere merak saldı. Kullanıcılar bir umutla altcoini aldılar fakat şu anda Coin durağan seyrinde, her ne kadar piyasa değişken de olsa bir anda OmiseGo tekrar bir ani yükselişe girebilir. Ayrıca ETH ile ters orantılı olan OMG, Ethereum’daki düşüş OMG’nin yükselmesine sebep olabilir yorumları yapılıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam