Ocak Ayında Bitcoin’e Yatırımı Yapanlar Şimdi Ne Kadar Kazandı ?

Piyasadaki en büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC), sene başından beri % 4’ın üzerinde  bir fiyat artışı gerçekleşti. Bitcoin’in dünyanın en iyi performans gösteren değerli varlıklarından biri olduğunu ve hatta petrolden daha fazla artış ve kar getirdiğini görebiliriz.

Ocak Ayında Bitcoin'e Yatırımı Yapanlar Şimdi Ne Kadar Kazandı ?

Ocak Ayında Bitcoin’e Yatırımı Yapanlar Şimdi Ne Kadar Kazandı ?

Bitcoin Fiyatı 2019’da % 40 Arttı

Kripto para birimi olan bitcoin 4.200 $ ‘dan yükseliş trendi yakaladı, ayın başında çok büyük bir fiyat artışı yaşandı akabinde Kasım 2018’den bu yana ilk kez 5.000 $’ bandını aştı. Bu, 2018’de ayı eğiliminde olan alan için çok olumluydu.

Bitcoin Arbitraj Hakkında Bilinmesi Gerekenler

2020 Uzmanlardan Bitcoin Yorumları ve Tahminleri

E-Dinar Coin (EDR) Fiyatları, Grafiği ve E-Dinar Coin Nedir

Bitcoin’in yaşadığı fiyat artışı diğer  altcoinlerede yansımıştır. Binance Coin (BNB) belki de en büyük kripto  para birimleri arasında son aylardaki en iyi performans gösteren coinlerden bir tanesidir . Bu durumda, Kripto para birimi Binance Chain‘in serbest bırakılması, şirketin gerçekleştirdiği bozuk para yakması ve Binance Launchpad nedeniyle büyüdü.

İLGİLİ HABER:  Facebook ve Altcoinler

Keza 2018’de Ethereum (ETH) ile 1.500 $ ‘a ulaştı ve ERC-20 belirteçlerine olan talebin artmasına neden oldu. Binance Coin’in, Ethereum’un geçmişte yaptığı gibi benzer bir altcoin boğa koşusunu da tetikleyebileceğine inanan bazı uzmanlar var.

BNB’nin Binance borsalarında birkaç işlem çiftine sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Varlıklarını diğer kripto  paralara taşımak isteyen BNB’yi elinde tutan kişiler varsa, Binance bunu çok kolay bir şekilde yapma imkanı sunar.

Three Arrows Capital’in CEO’su Su Zhu şöyle yorum yaptı:

Bu büyük miktardaki fon piyasaya bir kez daha geçmeye başlarsa, yatırımcıların tekrar eskisi gibi ilgisi gelişebilir ve diğer kripto paralar  ve  Bitcoin de dahil olmak üzere bir kez daha büyümeye başlayabilir. Bitcoin son aylarda hâkimiyetinin bir bölümünü kaybediyor olmasına rağmen, pazar payının% 52’sine sahip durumda.

Serena Williams’ın Coinbase Yatırımı adlı haberimizi buradan okuyabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  BitTurk Android ve iOS Mobil Uygulamaları Yayında

Yorumlar

  1. Avatar Mekanikos Nis 22, 2019
  2. Avatar Mert Nis 22, 2019
  3. Avatar dila can Nis 22, 2019

Cevap bırakın