Neo Fiyat Analizi

/USD Uzun Vadeli Eğilim: Ayı

Direniş bölgesi: 70,00 $, 80,00 $, 90,00 $

Destek bölgesi: 40,00 ABD doları, 30,00 ABD doları, 20,00 ABD doları

Ayılar Neo’nun uzun vadeli görünümüne hakim olmaya devam ediyor . Geçtiğimiz haftaki uzun vadeli Neo fiyat analizinde öngörülen talep bölgesinde 50.00 dolarlık fiyat hedefine ulaştıklarında, boğalardaki üstünlükleri açıktı . Fiyat şu anda 3 adet EMAs geçişinin altındadır, bu da daha fazla satıcı varlığı ve basıncı anlamına gelir.

3 EMA’lar, trendin bağlamındaki gücü ve bu durumda düşüş trendini birbirine bağlayan ayrı ayrı fanlanırlar. Neo, grafikten görebileceğiniz gibi başka bir bayrak oluşumu yarattı. Bu senaryoya sahip olduğumuz her seferde, güneydeki yolculuk her zaman tercih edilir ve muhtemelen tekrarladığını görebiliriz.

Neo, NEOUSD, neo analiz

Neo teknik analiz görseli

Neo Fiyat Analizi

Düşen bir demir yolu oluşumu ve 12 günlük EMA’nın altında güzel bir bayrak, düşüş baskısı arttıkça aşağı yönlü ivmeyi test eder. Stokastik osilatör, sinyali aşağı dönük olarak aşırı satım bölgesinde bulunur. Bu daha da aşağı doğru ivme anlamına gelir. Boğalar tarafından küçük geri çekmeler oluşabilir, ancak bunlar düşüş trendinin devam etmesi için piyasa düzeltmeleridir. 45.00 dolar uzun vadede ayılar hedef olabilir.

Neo hakkında daha fazla bilgi edinmek için neo nedir, makalemizi okuyunuz.

 

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın