Sıkça Sorulan Sorular

1 neo 63.75 TL'dir

NEO token’lerini bir çok kripto para borsasından alabilirsiniz. Neo tokenlerinin en çok işlem hacmine sahip olan borsa ise binance'dir.

Şangay merkezli önemli teknoloji şirketlerinden biri olan Onchain tarafından geliştirilmiş ve ismine “Antshares” olarak başlayan yatırımcılar tarafından ise NEO olarak bilinen bir kripto paradır.

Altcoin

Neo Coin Nedir? Neo Coin Nasıl Alınır ve Neo Coin Fiyatı Nedir?

Şangay merkezli önemli teknoloji şirketlerinden biri olan Onchain tarafından geliştirilmiş ve ismine “Antshares” olarak başlayan yatırımcılar tarafından ise NEO olarak bilinen bir kripto paradır.

Neo Coin Nedir?

Neo coin nedir? Şangay merkezli önemli teknoloji şirketlerinden biri olan Onchain tarafından geliştirilmiş ve ismine “Antshares” olarak başlayan yatırımcılar tarafından ise NEO olarak bilinen bir kripto paradır.

Piyasaya ilk kez 2014 yılında giren bir kripto paradır. Transfer işlemlerinden herhangi bir ücret kesintisi yoktur. Yaklaşık 4-6 dakika arasında bir borsadan diğer borsaya aktarımı yapılan bir coin’dir. Yatırımcılar arasında Çin’in ethereum‘u olarak bilenen bir kripto paradır.

NEO Nereden Alınır?

NEO token’lerini bir çok kripto para borsasından alabilirsiniz. Neo tokenlerinin en çok işlem hacmine sahip olan borsa ise binance’dir.

Neo Coin Grafiği ve Neo Coin Fiyatı

Aşağıdaki Neo coin fiyat grafiğine bakarak: neo coin grafik, neo coin fiyatı, neo coin fiyat, neo coin yorum, neo coin yorumları sorularına cevap bulabilirsiniz.

Neo Coin Yorumu

Neo yatırımcıların en çok araştırma yaptıkları konuların başından neo coin yorum yada neo coin yorumları gelmektedir. Altcoin değerlenebilmesi için kripto para piyasa hacminin artması gerekmektedir. Aksi halde hacimli bir artış yaşamayacaktır. Şuan kripto para piyasası 250 milyar dolar bareminde bulunmaktadır. Neo coin geleceği olan ve en popüler 50 kripto paralar arasında yer almaktadır.

1 NEO Kaç TL?

1 neo 63.75 TL’dir. Son 24 saatte yüzde 1.51 oranında yükselme yaşamıştır. Son 24 saatteki işlem hacmi ise 5.286.181.460 TL’dir. Toplam piyasa değeri ise 4.496.844.833 TL’dir. Toplam neo coin miktarı ise 100.000.000’dır

NEO Madenciliği Nasıl Yapılır?

Neo madenciliği madencilik cihazlarıyla yapabilirsiniz. Gerekli ekipmanları aldıktan sonra neo madencilik yazılımını indirip sonrasında bir madencilik havuza kayıt olarak neo madenciliğine başlayabilirsiniz.

2019 Yılında NEO Fiyatı Nasıldı?

Direniş bölgesi: 70,00 $, 80,00 $, 90,00 $

Destek bölgesi: 40,00 ABD doları, 30,00 ABD doları, 20,00 ABD doları

Ayılar Neo’nun uzun vadeli görünümüne hakim olmaya devam ediyor . Geçtiğimiz haftaki uzun vadeli Neo fiyat analizinde öngörülen talep bölgesinde 50.00 dolarlık fiyat hedefine ulaştıklarında, boğalardaki üstünlükleri açıktı . Fiyat şu anda 3 adet EMAs geçişinin altındadır, bu da daha fazla satıcı varlığı ve basıncı anlamına gelir.

3 EMA’lar, trendin bağlamındaki gücü ve bu durumda düşüş trendini birbirine bağlayan ayrı ayrı fanlanırlar. Neo, grafikten görebileceğiniz gibi başka bir bayrak oluşumu yarattı. Bu senaryoya sahip olduğumuz her seferde, güneydeki yolculuk her zaman tercih edilir ve muhtemelen tekrarladığını görebiliriz.

Düşen bir demir yolu oluşumu ve 12 günlük EMA’nın altında güzel bir bayrak, düşüş baskısı arttıkça aşağı yönlü ivmeyi test eder. Stokastik osilatör, sinyali aşağı dönük olarak aşırı satım bölgesinde bulunur. Bu daha da aşağı doğru ivme anlamına gelir. Boğalar tarafından küçük geri çekmeler oluşabilir, ancak bunlar düşüş trendinin devam etmesi için piyasa düzeltmeleridir. 45.00 dolar uzun vadede ayılar hedef olabilir.

  • Direnç bölgesi: 13,00 dolar, 15,00 dolar, 20,00 dolar
  • Destek bölgesi: 2.00 $, 1.00 $, 0.50 $

NEO’nun uzun vadeli görünümü konsolidasyonda kalmaya devam ediyor. Geçen hafta işlem seansının düşük seviyesi olan 6,79 $, ayılar piyasayı kontrol altında tutuyordu. Destek alanında 7,85 dolar kripto para biriminin elde ettiği yüksek seviyeydi. NEO/USD 2 Şubat’ta direnç bölgesinde 7.41 $ ‘a yükselirken, yeni hafta ve yeni ay bir yükseliş notuna başlasa da, fiyat hala iki EMA’nın altında. Bu düşüş baskısının devam edeceği anlamına gelir. İki EMA, trend ve bu durumda düşüş trendi bağlamında güç anlamına gelen ayrı tutulur.

Kripto para , üst destek alanında 9.60 $ ile aralığın düşük destek alanında 6.20 $ arasında konsolidasyon ve işlem görüyor. Üst destek alanında bir kopma veya düşük destek bölgesinde bir bozulma meydana geleceğinden, bir pozisyon almadan önce sabırlı olunması gerekir.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu