Neo Coin Nedir? Neo Coin Yorum ve Grafiği

0

Büyük bir hızla gelişmekte olan ekonomi platformu Neo, internet sistemine dayalı olarak son teknoloji ile yönetilen ağlar üzerinde kripto varlıkların ve sistemlerin de entegre edildiği geniş çaplı bir ekosistemi kullanıcılarına sağlamaktadır.

Çin’ de 2014 yılında ilk olarak geliştirilen blok zincir tabanlı platformlardan bir tanesi olan platform, Antshares olarak bilinmekteydi. Halka açıldığı ilk zamanlar bu platform Çin’ te tek geliştirilmeye açık kaynaklı olan kripto sistemi olacağı düşünülüyordu. O zamanlar oldukça popüler olan platform kripto sisteminde geliştirmeye devam ettiği varlıklar sonrası adını Neo olarak değiştirdi ve markasının adı hususunda bunda karar kıldı.

Piyasaya ilk kez 2014 yılında giren bir kripto paradır. Transfer işlemlerinden herhangi bir ücret kesintisi yoktur. Yaklaşık 4-6 dakika arasında bir borsadan diğer borsaya aktarımı yapılan bir coin’dir. Yatırımcılar arasında Çin’in ethereum‘u olarak bilenen bir kripto paradır.

neo coin nedir? neo coin yorum ve grafiği 1

Kripto sistemlerinde bulunan alt yapıya yenilik getiren platform, dijital varlıklar pazarında yeni olan kullanıcıların kolaylıkla kullanabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Global anlamda adını pazarda duyurmayı başaran Neo coin geniş bir geliştirmeye yönelik çalışan topluluk oluşturmuştur.

Platform kripto sistemleri ile ilgilenen herkesin ağ ve blok zincirler üzerinde kendi geliştirdikleri uygulama ve yine akıllı sözleşmeleri geliştirebilmesine destek olabilmek için onlara Ecoboost adlı teknolojiyi sunmaktadır.

Kripto yatırımcısı ve analistler Neo’ yu işleyiş ve sistem donanımı bakımından ETH ile oldukça birbirine benzetmektedir.

Neo Coin Geleceği

Neo coin çalışmalarını blok zincir sistemleri üzerine yoğunlaştırmış olup düzenli olarak gelişmekte olan bir platformdur. Gelişime açık olan bu platform piyasada blok zincir satışlarında öncü olan platform görevi görüyor diyebiliriz.

Platformun sürekli olarak kendisini geliştirmesi ve sistemini güncel olarak hazır durumda bulundurması gelecekte arz talep oranlarında olabilecek bütün dalgalanmalarla daha kolay başa çıkabilecektir.

Sistemin son güncel sürümü olan Neo coin 3.0 sayesinde kullanıcılar platformda daha kısa sürede işlemlerini tamamlayabilmekte ve yine yapılan işlemler daha da güvenli sistem üzerinden yapılabilmektedir.

Bilindiği gibi birçok kripto platformunda tek bir kullanılabilir Token geliştirilmekte ve genellikle o Coin kullanılmaktadır. Fakat Neo platformunda hem GAS hem de Neo Coin kullanılabilmektedir.

Platform Neo Coin’ i kullanıcılara yatırım aracı olarak kullanması ve sistem üzerinde yürütülen oylama ya da blok zincir üzerinde yeni uygulamalar geliştirmesinde harcaması için oluşturmuştur. GAS Coin ise kullanıcıların platformda yapmış oldukları ve ağda tamamlanan hizmetler karşılığı alınan ödemelerde kullanılmaktadır.

Neo Coin sistemi diğer kripto platformlarına da örnek olmuş olup aynı sistem alt yapısı ve protokolle işleyen birçok blok zincir uygulaması geliştirilmiştir. Neo Coin sisteminin yapı taşı sayılan 2019’ da faaliyete geçen Ecoboost birçok başka platform tarafından da kullanılmaya başlanmış olup faturalandırılmış ürünlerden bir tanesi haline gelmiştir.

neo coin nedir? neo coin yorum ve grafiği 2

NEO Madenciliği Nasıl Yapılır?

Neo madenciliği madencilik cihazlarıyla yapabilirsiniz. Gerekli ekipmanları aldıktan sonra neo madencilik yazılımını indirip sonrasında bir madencilik havuza kayıt olarak neo madenciliğine başlayabilirsiniz.

Neo Coin Güvenilir Mi?

Byzantine Fault Tolerance delege sistemine bağlı olarak çalışan Coin, blok zincir üzerinde yapılan tüm işlemlerin kısa sürede daha fazla sayıda gerçekleşebilmesine olanak tanımaktadır. Delegeler ile platform topluluğunda var olan fikir birliğine bağlı olarak onaylama süreçlerinin gerçekleştiği sistemde en 2/3 fikir birliği olması zorunluluğu Neo’ yu daha güvenli kılmaktadır.

neo coin 3 güncelleme ne zaman

Tarih net olarak belirtilmese de genel kanı 2021 yılının ocak ayında gerçekleşeceğidir. 30 Haziranda olması beklenen neo güncellemesi ertelendi.

Neo Coin Kimin

İlk kuruluş adı Antshares olan Neo kuruluşunun iki kurucu ortağı bulunmaktadır. Da hongfei kurucularından bir tanesi olup kendisi her zaman internet sistemlerinin kullanıcılar için yetersiz olduğunu düşünmektedir. Kullanıcıların kendi verilerini dahi yeteri kadar kontrol edemediğini savunan Da, kripto sisteminin insanlara sunmuş olduğu özgür ve geliştirilmeye açık zincirleri bu yetersizlikleri gidermede kullanmayı tasarladı.

Platformun diğer kurucu ortağı olan Erik Zhang ise kripto piyasasına yeni hakim olan bir isim değildir. Erik uzun yıllar boyunca kriptolarda var olan güvenlik ihlali oluşturan kullanıcıların girişimlerine engel olacak olan geniş çaplı koruyucu sistemler üzerinde çalışmış ve buna yönelik birçok ürün geliştirmiştir.

Erik’ in geliştirmiş olduğu bu sistemler Neo Coin sistemine entegre edilmiş olup aktif olarak kullanılmaktadır.

Erik’ in geliştirmiş olduğu sistemler özellikle platformun ağ sistemlerinde alt yapıların oluşturulmasın etkin şekilde kullanıldı. Bu sistemin platformun güncel olan Neo 3.0 üzerinde de kullanıldığı bilinmektedir.

Günümüzde hem Da hem de Erik, kripto varlık ve sistemlerinin, tüm blok zincir teknolojilerinin daha fazla kişi tarafından geliştirilmesine katkıda bulunmak için Neo vakfında yöneticilik görevi yapmaktadırlar.

neo coin nedir? neo coin yorum ve grafiği 3

Neo Coin Yorum (Neo Coin Kaç TL)

21.04.2021 tarihinde Saat 03.47’ de $106.85 olarak işlem gören Coin değeri son 24 saat içerisinde % 3 oranında azalmıştır. Bu Coin’ in 24 saatlik hacmi ise yaklaşık olarak % 40 oranında azalmış olup $4,488,299,328’ dir. Toplam arzı 100,000,000 olan Coin’ in 70,538,831’ i dolaşımdadır. 24 saat içerisinde en düşük $98.36 seviyesini gören Coin, en yüksek $115.18’ e ulaşmıştır.

Neo yatırımcıların en çok araştırma yaptıkları konuların başından neo coin yorum yada neo coin yorumları gelmektedir. Altcoin değerlenebilmesi için kripto para piyasa hacminin artması gerekmektedir. Aksi halde hacimli bir artış yaşamayacaktır. Şuan kripto para piyasası 250 milyar dolar bareminde bulunmaktadır. Neo coin geleceği olan ve en popüler 50 kripto paralar arasında yer almaktadır.

Neo Coin Nereden Alınır?

20’ den fazla borsada listelenen Neo Coin Binance borsasında da listeye girmiştir. Bu Coin’ i dünyanın en fazla kullanılan borsası Binance aracılığıyla satın alabilirsiniz. Bunun için öncelikle borsaya kayıt olmalı ve üyelik işlemlerinizi tamamlamalısınız.

Ardından borsa hesabınıza herhangi banka hesap aracılığıyla itibari para gönderimi yapmalısınız. Daha sonra bu Coin’ in NEO/USDT, NEO/BTC, NEO/BUSD, NEO/TRY, NEO/BNB, NEO/ETH ya da NEO/USDC pariteleri üzerinden satın alabilirsiniz.

Neo Grafiği, Piyasa Değeri ve Haberleri

Aşağıdaki Neo coin fiyat grafiğine bakarak: neo coin grafik, neo coin fiyatı, neo coin fiyat, neo coin yorum, neo coin yorumları sorularına cevap bulabilirsiniz.

1 NEO Kaç TL?

1 neo 63.75 TL’dir. Son 24 saatte yüzde 1.51 oranında yükselme yaşamıştır. Son 24 saatteki işlem hacmi ise 5.286.181.460 TL’dir. Toplam piyasa değeri ise 4.496.844.833 TL’dir. Toplam neo coin miktarı ise 100.000.000’dır

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.