Neo Coin Geleceği 2021, 2022, 2023, 2024, Neo Coin Fiyat Tahminleri

Neo Coin Geleceği 2021, Neo Coin Fiyat Tahminleri, Neo Coin Yorumları yer almaktadır.

0

Neo Coin geleceği 2021 senesi itibariyle ktipto para yatırımcıları tarafından detaylı bir şekilde araştırılmaktadır. 2014 senesinde Çin merkezli kurulan bu blok zinciri projesi, yatırımcıların ilgisini kısa bir sürede çekmeyi başarmış ve yoğun talep görmüştür. Bu blok zinciri sayesinde kazanç sağlayan ve yatırım yapmasada potansiyelini fark eden yatırımcılar, uzun vadede bu para biriminin kazanma ihtimalini araştırmakta ve güvenilir bir proje olduğundan dolayı, yatırımlarını uzun vadeli yapmak istemektedir. Peki Neo Coin geleceği 2022 senesinde nasıl öngülüyor?

Neo Coin Geleceği 2021

Neo Coin Eylül ayı tahminleri taban fiyat olarak 42.641$ değerlerinin görülebileceği yönünde. Maksimum fiyat olarak ise 62.707$ öngülmektedir ve bu fiyat aralıklarındaki direnç ve desteğin kırılması halinde, yatırımcıların pozisyonlarını doğru bir şekilde alması gereklidir. Ekim Ayında da yaklaşık aynı değer grafiğinde ilerlemesi beklenirken, yılın son ayında 63.983$ değerlerini görmesi beklenmektedir. Minimum görülmesi beklenen değer ise, 43.508$’dır. Tradingbeasts verileri bu değerleri gösterirken, PrevisionBitcoin ise, 99$ aralıklarına Eylül ayında Neo Coin’in geleceğini bildiriyor. Bir sonraki ayda ise bu değerin 126$ değerlerinde seyredeceği ve yılın sonunda ise 136$ değerlerinde olması ön görülmektedir.

Bu iki analist sitenin verileri farklı uçuk değerler göstermektedir ve bu durumda yatırımcılara tavsiyemiz, 60$ seviyelerinden sonra alım için yatırımcılar pozisyonlarını alabilirler. Eğer 40$ seviyelerine inerse de alarmların çalıştırılması mantıklı olacaktır.

Neo Coin Geleceği 2022

Neo Coin 2022’de ne olur? Yükselir mi? Sorusunu uzun vadeli yatırımcıların sorduğunu ve bunun hakkında analizler yaptığını biliyoruz. 2022 ilk çeyreğinde bu coinin yükselişte olacağı; ama bu yükselişin sert yükselişler olarak seyretmeyeceği öngörülüyor. Mart ayı itibariyle 65.013$ seviyelerinde olması beklenen bu coinin, Mayıs ayında düşüşe geçmesi bekleniyor. Bu dönemde maksimum 42.755$ seviyelerinde seyretmesi ve minimum olarakta 29$ seviyelerine inebileceği açıklandı.

Neo Coin Geleceği 2023

Neo Coin geleceği 2023’de de pek parlak görünmüyor (Analist sitelerin verilerine göre). 66$ değerleri 2023 ilk ayında çıkılabilecek maksimum seviye olarak görülürken, 44 – 45$ seviyeleri ise minimum değerler olarak karşımıza çıkmaktadır. Her ay bir düşüşün öngörüldüğü bu yılda, Ağustos ayında 65$ maksimum seviyesinin 64$ olması beklenmekte. Çok kısa bir süre sonrada, yani Ekim ayında bu maksimum değerin 63$ seviyelere inmesi bekleniyorken, yıl sonunda bu değerin 62.200$ değerlerinde olması muhtemel görünüyor. Minimum seviyelerin ise İlk ayda 45$ seviyelerinde olması öngörülürken, Ağustos itibariyle 44$ ve yıl sonuna kadarda bu taban fiyatın 42$ fiyatlarında dolaşacağı paylaşılıyor.

Neo Coin Geleceği 2024

Neo coin 2024 geleceği hakkında bilgi sahibi olmak isteyenleri farklı bir yıl bekliyor. Nitekim bu yıl içerisinde sert yükseliş ve düşüşler beklenmekte. Yılın ilk aylarında maksimum fiyatta ve minimum fiyatta düşüşlerin olduğu gözlemlenmekte. Ocak ayında en düşük değerin 41$ civarlarında maksimum değerin ise 61$ seviyelerinde olması beklenmekte. Ağustos’a kadar bu düşüşlerin çift yönlü ilerlemesi bekleniyorken, Eylül ayında tekrardan bir yükselme meydana geleceği ve son yıllardaki en yüksek maksimum değer olan 78$ seviyelerine geleceği bekleniyor. Bu ay içerisindeki minimum değer ise, 53$ seviyelerindedir. Minimum değer de son yıllardaki en yüksek minimum değer olarak dikkat çekmektedir. Sert yükselişten sonra, Ekim ayında sert bir düşüşte söz konusu olabilir. Nitekim verilere göre maksimum değer 51$ seviyelerinde beklenirken, minimum değer ise, 34.917$ olarak beklenmektedir. Bu aydan sonraki iki ayda da coinin tekrar yükseleceği ve Aralık ayında maksimum değerin 56$ olacağı ve minimum değerinde 38$ olacağı analistlerce açıklandı.

Neo Coin Alınır mı?

Yukarıdaki verileri göz önünde bulundurursak Neo Coin’in 2021 yılın’ın son aylarında dalgalı ve çok sert olmayan iniş çıkışlar sergileyeceğini yorumlayabiliriz. 2022 yılında da düşüşün beklendiği; ama sonrasında yine yükselmesi öngülüyor. 2023 senesi Neo coin için açıklanan verilere göre pekte aydınlık görünmese de, 2024 yılının Eylül ayında beklenen büyük çıkışın olacağı öngörülmektedir. Sonraki ayda tekrar sert bir düşüş olsa da, ufak miktarda yükselişler ile tekrar yatırımcılar için yatırım yapılabilir seviyelerde olacaktır. Neo coin alınır mı? Sorusunu soranlar için 2024’e kadar analist sitelerin verilerini sizler için paylaştık.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.