Monero (XMR) Fiyat Analizi | KoinTimes

Monero (XMR) Fiyat Analizi

  • Düşüş trendi devam ederse, kripto 44 $ ve 46 $ ‘ın düşük seviyelerini tekrar ziyaret edebilir.
  • Monero’nun fiyatı kısa ve orta vadede düşüş eğiliminde.

XMRUSD Günlük (Oca.10) TV.pngTicaret Görünümüne Göre Monero Grafik

XMR/USD Orta Vadeli Trend: Ayı

  • Direnç bölgeleri: 120 $, 130 $, 140 $
  • Destek bölgeleri: 40 $, 30 $, 20 $

Monero’nun fiyatı günlerce dar bir aralıkta işlem görüyordu. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, kopmadan önce yataydı. Günümüzde, ayılar üst sınırda hareket ediyorlar ve bu durum düşüş eğilimi bölgesine bağlı hareketi etkiliyor. Kripto’nun fiyatı şimdi 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın altında. Bu da fiyatın düşebileceğini gösteriyor.

Düşüş baskısı devam ederse, kripto 46 $ fiyat seviyesinde destek bulacak. Bununla birlikte, eğer ayılar 46 $ fiyat seviyesini geçerse, kripto 44 $ ‘ın en düşük seviyesine inecek. Artan yönde, kripto yükseliş trendine devam etmeden önce 54 $ fiyat seviyesini ve EMA’ları kırmak zorunda. Bu arada, stokastik gösterge% 80 aralığının altında.

Bu, Monero’nun fiyatının düşüş momentumunda ve satış sinyalinde olduğunu gösterir.

XMR/USD Kısa Vadeli Trend: Ayı       

Monero, XMRUSD, CryptoCompare grafiğiTicaret Görünümüne Göre Monero Grafik

4 saatlik grafikte Monero‘nun fiyatı düşüş eğiliminde. Tablodan, ayılar 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı 47 $ fiyat seviyesinin altına düşürdü. Kripto fiyatının önceki en düşük seviyeye çıkması muhtemel. Bu arada, stokastik gruplar% 20 aralığının altındaki aşırı satım bölgesine yaklaşıyor. Stokastik bant bu aşırı satım bölgesine düşerse, kriptonun düşüş momentumu güçlü olacaktır.

Comments (No)

Leave a Reply