Monero Uzun Dönem Fiyat Analizi

Son güncelleme: 25 Haziran 2019 04:06 pm

  • Monero fiyatı, 50 $ fiyat seviyesini düşürdükten sonra 55 $ ‘ı hedefliyor.
  • Başta, boğaların EMA’ların üzerinde bir fiyat sürdürmesi durumunda, kripto artacaktır.

XMR / USD Uzun Vadeli Eğilim: Boğa

  • Direnç seviyeleri: 120 $, 130 $, 140 $
  • Destek seviyeleri: 50 $, 40 $, 30 $

Monero’nun fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde. 8 Şubat’ta, kripto 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın üzerinde işlem görmeye başladı. Bu yükseliş eğilimi bölgesinde. Geçmişe bakıldığında, Monero’nun fiyatı 10 Ocak’tan bu yana düşüş eğilimi bölgesinde idi. Düşüş eğilimi bölgesinde, kripto 46 $ fiyat seviyesinin altında işlem görüyordu.

Bugün kripto yükseliş eğilimi bölgesinde ve 48 $ fiyat seviyesinin üstünde işlem görüyor. 18 Şubat’ta, boğalar 50 $ ‘lık direnç seviyesini kırarak ve 52 $’ a yükselirken kripto yükseliş eğilimindeydi. Başta, kripto yükselmesi muhtemel ancak 55 $ fiyat seviyesinde dirençle karşılaşabilir. Ayrıca, boğaların EMA’ların üzerinde bir fiyat tutması gerekiyor. Diğer taraftan, eğer ayılar EMA’ların altına düşerse, kripto düşüş eğilimi bölgesine düşecektir. Başka bir deyişle, düşüş eğilimi devam ediyor.

Monero, XMRUSD, CryptoCompare grafiğiTicaret Görünümüne Göre Monero Grafik

Bu arada, Stokastik gösterge aşırı alım bölgesinde ancak % 80 aralığının altında. Bu, kripto fiyatının yükseliş momentumunda ve alım sinyalinde olduğunu gösterir. Kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın üzerinde ve bu da fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu gösteriyor.

Yorum Yok

Cevap bırakın