Monero Fiyat Analizi

Son güncelleme: 14 Haziran 2019 06:50 pm

  • Monero’nun fiyatı güçlü bir düşüş momentumunda ve satış sinyalinde.
  • Monero’nun fiyatı geçtiğimiz hafta 45 $ ‘ın üzerinde seyrediyordu.

XMR / USD Uzun Vadeli Eğilim: Düşüş

  • Direnç seviyeleri: 120 $, 130 $, 140 $
  • Destek seviyeleri: 40 $, 30 $, 20 $     

XMR/USD çifti hala düşüş eğilim bölgesinde idi. Geçen hafta, Monero fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında kaldı ve bu da fiyatın düşebileceğini belirtti. Şifrelerin fiyatı 40 ile 60 dolar arasında değişiyor. Halen, kripto fiyatı 45 $ fiyat seviyesinin üzerinde dalgalanıyor.

Şifrelemenin fiyatı, alıcıların ve satıcıların kararsızlığını geçen hafta 45 $ seviyesinden belirten Doji ve Spinning üstleri gibi küçük gövdeli şamdanlar ile karakterize edilir.

Monero, XMRUSD, CryptoCompare grafiğiTicaret Görünümüne Göre Monero Grafik

Yükselişli bir mum, 12 günlük EMA’yı test ediyor ve 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın üstüne çıkarsa, kriptosun yükselmesi olasıdır. Ardından direnç seviyesi tekrar test edilebilir. Öte yandan, eğer kripto fiyatına karşı çıkılırsa, Monero‘nun fiyatı 40 $ fiyat seviyesinde destek bulacak.

Bu 40 dolarlık fiyat seviyesi kırılmamıştı ve eğer mevcutsa, yatırımcılar yükseliş eğilimi beklentisiyle uzun alımlar başlatmalı. Bu arada, stokastik aşırı satım bölgesinde ancak% 20’nin altında. Bu, Monero‘nun fiyatının güçlü bir düşüş momentumunda ve satış sinyalinde olduğunu gösterir.

İLGİLİ HABER:  Bitcoin Cash Teknik,Fiyat Analizi

Yorum Yok

Cevap bırakın