Mithril Nedir? Mithril Coin Yorum ve Grafiği

0

Yatırımcılar son zamanlarda sert yükselişe geçen Mithril kripto para biriminin ne olduğunu oldukça merak ediyor. Piyasaya çıkalı henüz çok kısa bir süre olan bu para birimi yükselişini sürdürerek, yatırımcısını memnun etmeye devam ediyor. Piyasa kapitalizasyonu 90 milyonu doları aşan ve genel anlamda pozitif bir havası olan Mithril ,şu an yalnızca OkeX borsası üzerinden işlem görüyor.

Mithril Coin Nedir

Mithril coin nedir? Bu proje neye hizmet ediyor sorusu yatırımcıların ilgi duyduğu konuların başında gelmektedir. Mithril özellikle içeriklerin yaratıcısı olan kullanıcıların tercih edebileceği sosyal medya tokenidir. İçerik oluşturanları ödüllendirmek amacı bulunan bu ağ, Ethereum platformu üzerine oluşturulmuştur. Bu nedenle bu ağa sosyal madencilik adı da verilmiştir.

Bu proje kapsamına göre herhangi ses, podcast, video blogları ve diğer değerli içerikler üreten tüm yatırımcılar Mithril coin ile ödüllendirilebilecektir. Proje yöneticileri, sosyal medya ekosisteminde yer alan kullanıcıların sosyal ağlara yapmış olduğu tüm katkıları nedeniyle ödüllendirilmesi gerekliliğini vurgulamıştır. Bu nedenle bu ağı oluşturduklarını dile getirmiştir. Oluşturulan bu proje Sora VenTures, QTUM ve Pantera Capital gibi önemli kuruluşlarda destekliyor.

Mithril Nedir?

Herhangi bir merkeze bağlı olmadan merkeziyetsiz olarak geliştirilen Mithril, çeşitli medya araçları için blok zincir teknolojisini bir araya getiren büyük bir projedir. Başka bir blok zincir uygulaması olan Steem ile benzer yanları bulunsa da Mithril’ in diğer projelerden en büyük farkı kullanıcıların güvenlik ve gizliliğine daha fazla önem vermesidir.

Bunun yanında bu proje ile kullanıcılar sosyal medya araçlarını kullanarak ve katılım sağlayarak bu platform aracılığıyla Mithril Coin ile ödüllendirilmekte ve dolaylı olarak kazanç elde etmektedir.

Mithril, Ethereum ile entegre şekilde geliştirilmiş olan Mithril Ore platformundan daha farklı sisteme sahip olup, farklı protokollerde çalışmaktadır. Bilindiği gibi günümüzde sosyal medya üzerinde kazanç elde etmek hem daha kolay hem de daha kazançlı bir yol olarak görülmektedir. Bu nedenle sosyal medyaya yönelik olarak sunulan hizmetler ve kapsamları giderek daha da genişledi.

Hala daha büyümeye devam eden sosyal medya mecrasına Mithril platformu daha fazla olanak sunmak için Jeffrey Huang tarafından tasarlandı. Bu platform sayesinde kullanıcılar hem alıcı hem de satıcı olarak iki taraflı kazanç elde edebilmektedir.

İçeriklerinin izlenme ya da beğeni gibi etkileşimlerini artırarak daha da büyümek isteyen kişiler adına, elindeki Token’ lar aracılığıyla istedikleri miktarda ve alana yönelik hizmet satın alabilmesi planlanmaktadır. Diğer tarafta etkileşimi sağlayacak olan kullanıcılar da yine beğeni ya da izleme ile Token ile ödüllendirilmektedir.

Bununla birlikte hali hazırda platform üzerinde içeriklerini üretip paylaşan kişiler aldıkları etkileşim kadar MITH Token elde etmektedir.

Platform 2018 Mart ayında kripto piyasasına giriş yapsa bile kısa süre de büyüyerek binlerce kullanıcının özellikle sosyal medya ile uğraşan kişilerin dikkatini çekmeyi başardı. Kullanıcılar artık ellerindeki Coin’ leri MITH’ in anlaşmalı olduğu SWAG gibi büyük platformlarda aktif olarak kullanabilmektedir.

Mithril (MITH) Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri

Mithril Madenciliği ve Cüzdanı

Mithril Coin madenciliği diğer kripto platformlarından farklı olarak yapılmaktadır. Bu token’ ın mining işlemi için kullanıcıların platform üzerinde içerikler üretmesi ve paylaşması gerekmektedir. Kullanıcılar bu şekilde elde etmiş oldukları Coin’ leri istedikleri oyun ya da müzik gibi uygulamalarda kullanabilmektedir. Bununla birlikte dileyen kişi elindeki Coin’ leri Steaker kullanarak stake edebilmektedir.

Bu Coin’ in cüzdanlarda rahatlıkla tutulabilmesi için platform Mithril cüzdanı geliştirmiştir. Bu cüzdan sayesinde kullanıcılar yalnızca bu Coin’ i ellerinde tutmakla kalmamakta BTC ya da ETH gibi kripto paralarla karşılıklı olarak işlem yapabilmektedir.

MTH Coin Geleceği

MTH Coin geleceği için geliştirici ekibi ve bazı analistler oldukça olumlu gözle bakmakta ve gelecekte bu platformun daha da büyüyeceğini öngörmektedirler. Bilindiği üzere günümüzde sosyal medya kullanıcı sayısı milyonları aşmış durumdadır. Her geçen gün medya araçları için gerekli olan hizmet kapasitesi artmakta ve artık var olan çeşitli hizmetler yeterli gelmemektedir.

Bunun üzerine birde sosyal medyadan ciddi mana da para kazanmaya çalışan kişilerin de sayısı hesaba katılırsa Mithril gibi içeriklerinin etkileşimine doğrudan etki eden platform kullanıcıların vazgeçilmezi olacaktır.

Hem alıcı hem de gerçekten kolaylıkla blok zincir üzerinden kripto para elde etmek isteyen kullanıcıları bir araya getiren sistemin giderek daha da fazla kişiye ulaşması planlanmaktadır.

Mithril Coin Binance Aracılığıyla Nasıl Satın Alınır?

10’ dan fazla borsada listelenen Mithril Coin Binance ile satın alınabilmektedir. Bunun için öncelikle bu borsaya kayıt olmalı ve ardından açılan borsa hesabınıza itibari para gönderimi yapmalısınız. İtibari para göndermek için herhangi bir banka hesabınızdan yardım alabilirsiniz.

Para gönderimi gerçekleştikten sonra bu Coin’ i MITH/USDT, MITH/BTC ya da MITH/BNB pariteleri üzerinden alabilirsiniz.

Mithril Coin Yorum

Mithril projesinin, proje yöneticileri tarafından oluşturulan ve Lit adı verilen bir sosyal medya platformu bulunuyor. Bu platform üzerinde kullanıcıların paylaşımları değerlendirilerek, etkiye göre Mithril coin hediyesi veriliyor. Bu tokeni kazanan yatırımcılar, kazandıklarını live-stream, arkadaşlık hizmetleri ve Premium içerik kanalları üzerinde kullanabilmektedir.

Bu alanda birkaç rakibinin olduğu bilinen bu tokenin, ilerleyişinin oldukça hızlı olması bekleniyor. Buna göre yakın zamanda MITH’nin bir ödeme yöntemi olarak tüm satıcılar tarafından kabul edileceği düşünülüyor. Mithril Coin yorum yapılacak olursa bu token şu an 0.005828 dolar civarında işlem görüyor. Bu değeri ile altcoin listesinde 705. Sırada yer alan Mithril’in, ileri dönemdeki gidişatı merakla bekleniyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.