Milyarder Calvin Ayre ‘den Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya : “Dolandırıcı”

Bir çok kişi tarafından Craig Wright’ın medyadaki sağ kolu olduğu düşünülen Calvin Ayre, geçtiğimiz günlerde dolandırıcılık yaptıkları için Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao’yu “Dolandırıcı” olarak tanımladı.

Son zamanlarda, Zhao esnetme hakkında masum bir tweet yaptı. Binance’in şimdi esnetme hizmetleri sunacağını ve kullanıcıların katılmak için “gerçekten hiçbir şey yapmak zorunda olmadıklarını” söyledi. Bunun nedeni, Binance’te tuttuğunuz fonların otomatik olarak biriktirilmesi ve normalde yaptığınız gibi işlem yapabilmeniz. Binance, gelecekte, kullanıcılar için daha fazla esnetme seçeneklerini desteklemeye çalışıyor.

Ancak bazıları Zhao’nun sözlerine kibarca bakmadı. Tam anlamıyla hiçbir şey yapmadan para kazanma fikrini eleştiren 1jack (@luijackc) tarafından bir tweet atıldı ve Ayre bunu Retweet ederek “CZ’nin sadece dolandırıcılık yaptığını” söyledi. Son zamanlarda CZ’nin sosyal medya üzerinde çok fazla dikkat çektiği herkes tarafından biliniyor. Hatta pek çok rakibi bu durumdan oldukça şikayetçi. Zira CZ insanlara hem çok sataşıyor hem de Binance’ın değerini yüksek tutmak için sosyal medya üzerinden spekülasyonlar yaratmaya devam ediyor. Bununla birlikte gerçek hayatta da insanlar tarafından pek de sevilmediği biliniyor.

Milyarder Calvin Ayre Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya : “Dolandırıcı”

Ayre, çoğu kişi tarafından Craig Wright’ın önde gelen medya cephesi olarak görülen CoinGeek.com’u yönetiyor. Burada komplo teorileri, Craig Wright’ın nasıl Satoshi Nakamoto olduğu ve Bitcoin SV’nin sonsuza dek dünyayı nasıl değiştireceği konusunda neredeyse günlük olarak bilinçli bir şekilde yazılar yazıyor.

Milyarder Calvin Ayre Binance CEO'su Changpeng Zhao'ya : "Dolandırıcı"

Milyarder Calvin Ayre Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya : “Dolandırıcı”

Orijinal tweet’te, 1jack, üretken bir toplumun amaçlarına zararlı olarak nitelendirilen durumlardan bahsediyor. Sonucun boş gezen bir serseri topluluğu yaratacağını söylüyor. 1jack veya Ayre’nin konuşmalarının “gerçek Bitcoin’in Bitcoin BSV olduğunu” yüzlerce kez söylemekten başka ne işe yaradığı belli değil. Kripto para birimi endüstrisi bugüne kadar bu fikri büyük oranda reddetti.

İLGİLİ HABER:  Sosyal Medya Platformu VK Kendi Kripto Parasını Çıkardı

Yorum Yok

Cevap bırakın