Mark Yusko : Kripto Paralar 20 Kat Artacak ! | KoinTimes

Mark Yusko : Kripto Paralar 20 Kat Artacak !

bitcoin  görsel

bitcoin görsel

Mark Yusko Bitcoin’in Yorumu

2018 boyunca sanal paraların iyi bir yılı yoktu. Kripto paraların çoğu, değerlerinin bir kısmını kaybetti ve Bitcoin (BTC), Aralık 2017’de tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana, fiyatının yaklaşık% 80’ini kaybetti. O zaman, Bitcoin, bazı borsalarda 20.000 $ ‘a ulaştı ve birkaç hafta önce 3,500 dolara indi. .

CNBC’nin Fast Money’iyle yaptığı bir konuşmada, Bitcoin fiyatına etkisi konusunda yanıldığını belirtti . Nakit ödeme yaptıklarından, Bitcoin üzerindeki baskıyı zorlamadıklarına inanıyordu. Ancak, geri çekildi ve bunun hakkında yanıldığını söyledi.

Daha fazla insanın, Bitcoin’in uzun vadeli bir değer deposu olduğu fikrini satın aldıklarını söyleyerek devam etti. O, on yıldan fazla bir sürenin Bitcoin’in 20 kat kadar büyümesi mümkün olduğunu söyledi. Şu anda Bitcoin ile aynı olasılıklara sahip başka varlık sınıflarının olmadığını açıkladı.

Yusko, Bitcoin’in bir ağ olması nedeniyle önümüzdeki yıl için büyümenin ne olacağını belirleyemeyeceğini de belirtti. Bitcoin bir şirket olarak çalışmadığı için faiz oranlarını, ekonomik büyümeyi ve piyasadaki geleneksel şirketleri etkileyen diğer faktörleri takip etmez. Örneğin, Bitcoin’in yasal düzenlemelere ve teknoloji değişikliklerine bağlı olduğunu açıkladı.

Önümüzdeki yıllarda farklı Bitcoin fiyat tahminleri sağlayan birkaç yatırımcı var.  John McAfee, Bitcoin’in önümüzdeki 2 ila 5 yıl boyunca 1,900,000 ila 2,600,000 dolar arasında işlem göreceğine inanıyor. Tim Draper, bunun yerine, Bitcoin’in dört yıl içinde 250.000 $ ‘a ulaşacağına inanıyor.

Bu yazıyı yazarken, Bitcoin 3,900 $ altında işlem görmektedir ve piyasa değeri 67.69 milyar dolardır.

Comments (No)

Leave a Reply