Malezya Merkez Bankası ICO Kararı..

Malezya Merkez Bankası ICO Kararı..

Kuala Lumpur mali suçlarla ilgili bir konferansta gazetecilere konuşan, Bank Negara Malezya (bnm) valisi bir iç mali regülatör olarak onun misyonu altında kripto para ticaret yasağı için yıl sonuna kadar bir karar alacağını söyledi.

Bununla birlikte İbrahim, sonraki açıklamalarda Malezya’nın nihai konumunun bu kadar ciddi olmayabileceğini ima etti. İbrahim, daha fazla bilgi için sabırlı olmaya çağırdı.

Daha önce Bitcoin ‘in düzenleme yapılmadan  bırakılması gerektiğini iddia etmiş olsa da, Eylül ayında BNM  kripto para ile çalışan kuruluşlar için yönergeler oluşturmaya başlayacağını duyurdu. Geçen ay, BNM Blockchain kripto satışı da dahil olmak üzere bir yatırımcı uyarısı yayımladı.

Bu duyuru , Çinli yetkililerin Eylül ayı başlarında hemen tüm ICO satmayı bıraktıklarına dair bir bildiri yayınlamasından kısa süre sonra çıktı . Açık bir düzenleyici baskı altında, önümüzdeki haftalardaki önde gelen şifre bozulma alışverişleri, yasakların ışığında gönüllü olarak kapılarını kapattıklarını duyurmak için ortaya çıktı.

 

Bir önceki yazımız olan Yeni bankalar UBS Desteği ile Blockchain Ticaret Finans Platformuna Katılıyor... başlıklı makalemizde ARZ VE TALEP, bitcoin ve bitcoinlekazan hakkında bilgiler verilmektedir.

Comment (1)

  1. Avatar RandagennickurydyFugficyhy Eki 06, 2017

Leave a Reply

Kariyer