Altcoin Haberleri

LTO Network Coin Nedir?

LTO Network Coin; LTO Network’un yerel kripto para birimi olup ERC-20 tabanlıdır. LTO Network sistemi ise, işletmeler arasında birçok işlevin yerine getirilmesini sağlayan hibrit bir Blockchain ağıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

LTO Network Coin; LTO Network’un yerel kripto para birimi olup ERC-20 tabanlıdır. LTO Network sistemi ise, işletmeler arasında birçok işlevin yerine getirilmesini sağlayan hibrit bir Blockchain ağıdır.

LTO Network coin, hızlı, güvenilir ve çok tercih edilen borsa platformlarından biri olan Binance üzerinden satın alınabilecektir

LTO Network Coin; LTO Network’un yerel kripto para birimi olup ERC-20 tabanlıdır. LTO Network sistemi ise, işletmeler arasında birçok işlevin yerine getirilmesini sağlayan hibrit bir Blockchain ağıdır. Halka açık olan bu platform özel zincirler olan Leased Proof of Stake blockchain ağlarını birleştirebilmektedir.

Platformun mimarisi sayesinde veri paylaşımları ağ birliğinden ayırarak, merkezi bulunmayan bir genel katman üzerinde özelleştirebilmektedir. Bu ağ sistemi sayesinde yasal işlemlerin tamamı dijital olarak, hiçbir kağıt yükü olmaksızın yapılabilecektir.  LTO coin ilk kez 2018 Eylül ayında oluşturulmuştur.

Lto Network Nedir?

Lto Network nedir sorusuna, fikir birliği oluşturabilmek için, Least Proof of Work ağ birliğini kullanmakta olduğu yanıtı verilebilir. Fikir birliğini esas alan bu sistem, tüm token sahiplerini de aynı çatı altında toplamaktadır. LTO Network işletmelerin iş süreçlerini otomatik bir hale getirebilmekte ve işlemler sırasında işletmelerin güvenilirliğini sağlayabilmektedir.

Bu projenin en önemli özelliklerinden biri ise hem şeffaf bir hizmet sunarak hem de gizliliği ön planda tutarak Blockchain çözümleri sunuyor olmasıdır. Veri paylaşımı sayesinde ağ birliğinden ayırarak genel bir katmanda özelleştirmesi, güvenlik düzeyini de arttırabilmektedir. LTO Network projesi işletmelerin halihazırda kullanmış oldukları mevcut sistemlere ve GDPR’ye uyumlu bir şekilde entegre edilebilmekte ve verimli çözüm sistemleri oluşturabilmektedir.

LTO Network Platformunun Avantajları

LTO Network coin ve bu sisteminin en önemli avantajlarından bir tanesi, kağıt yükünü ortadan kaldırabilmesidir. Bu uygulama sayesinde dijital ortam üzerinden birçok işlem yerine getirilebilecektir. Platformun diğer avantajları ise şu şekilde sıralanabilecektir;

  • Bu sistem üzerinden veri paylaşımı sırasında gene ağ üzerinden değil, belirli katılımcıların oluşturulduğu node ağlar kullanılmaktadır. Bu sistem bu ağı daha güvenilir kılacaktır.
  • Veriler özel zincirlerden kolayca çıkarılabilmekte ve talep üzerine paylaşılabilmektedir. Bunun yanında sistem halka açık bir şekilde hizmet verebilmektedir.
  • Olay zincirlerinin tamamı, herhangi bir işletmenin çalışma sistemi mantığına göre modelleme yapılarak özelleştirilebilir.
  • LTO Blockchain ağı büyük miktarlarda sunucu verisi depolayabilme özelliğine sahiptir.
  • İş akıcı her kullanıcı tarafından kolayca anlaşılabilmesi için, sonlu durum makinesi grafikleri şeklinde sunulmaktadır.

LTO Network Analiz

Analistler, LTO Network analiz yaparak bu platformun henüz oldukça yeni olduğunu, ilerleyen dönemlerde daha popüler bir ağ haline geleceği yorumlarında bulunmaktadır. Gelecekte tercih edileceği düşünülen LTO Network Coin, Bitcoin’in yükselişi ile hak ettiği değerin karşılığını almaya başlamıştır. Analistler kripto para piyasalarında bu hareketlilik sürecinin devam etmesi halinde, LTO Network coin değerinin yükselişini sürdüreceği ve daha çok ön plana çıkacağını düşünüyor.

LTO Network Yorum

LTO Network yorum içerikleri incelendiğinde yatırımcıların, bu altcoinin değerinin çok altında işlem gördüğünü düşündüğü görülebilmektedir. LTO Network sistemi dağıtık defter teknolojisi matriksinde 2018’in en iyi CEO’larından biri olan, Holochain ile aynı sınıflandırma içerisinde yer alıyor. Bu özelliği sayesinde bir gelecek vaad ettiği konusunda yatırımcılar ve analistler hemfikir durumda.

LTO Network Grafik

LTO Network grafik incelemesinde bu altcoinin önemli bir yükseliş yaşadığı, şu sıralar ise dalgalanma döneminde olduğu görülebiliyor. Yazının oluşturduğu zaman dilimi içerisinde LTO Network coin, 0.786363 dolar seviyesinden işlem görürken, dolaşımda 271.640. 005 LTO bulunuyor. Grafiğin geneli incelendiğinde ise, bu altcoinin Aralık 2019’da 0.151390 dolar değeri ile en dip seviyeyi gördüğü bilinmektedir. En yüksek seviyesini ise 2.03 dolar ile 2019 yılının Şubat ayında yaşamıştır.

LTO Network Coin Nasıl Alınır?

LTO Network coin, hızlı, güvenilir ve çok tercih edilen borsa platformlarından biri olan Binance üzerinden satın alınabilecektir. Kripto al sat bölümüne giren yatırımcılar LTO/BNB, LTO/BTC ve LTO/USDT işlem çiftlerinden herhangi birini tercih ederek satın alma işlemini tamamlayabilecektir.

Emre Karabulut

Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden biri olan 9 eylül iktisat bölümü mezunu Emre, 6 yıldır kripto para birimlerini ve piyasadaki borsaların durumunu analiz ediyor. Mail: Emre@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu