Litecoin (LTC) Haberleri

Litecoin Yorum: Litecoin Fiyat Analizi

Sıkça Sorulan Sorular

Uzman kişilerin litecoin geleceği hakkında analizlerde bulunmasına litecoin yorum denir.

1 Litecoin Kaç 387 TL'dir.

  • LTC fiyatı bugün düşüş eğilimi gösteren 63,26 $ seviyesine geriledi.
  • RSI periyodu 14, pazarın piyasaya hakim olmasını bekleyen boğaların piyasada fazla olduğunu gösteren 22 düzeyidir.

litecoin, ltcusd, cryptocompare tablosu

LTC/USD Orta Vadeli Eğilim: Ayı

Direnç Seviyeleri: 67 $, 69 $, 71 $

Destek Seviyeleri: 63 $, 61 $, 59 $

LTCUSD çift $ 91 $ ve 74 aralığı bağlı düzeylerinin oldu. Ayılar destek seviyesini 74 $ ‘dan kırmış olsaydı, Litecoin’un fiyatı 57 $ ve 52 $’ lık bir destek bulabilirdi. Dün, ayılar 67,26 $ ‘ın altına düştü: 67,26 $’ lık fiyat, 17 Kasım’ın bir önceki haftasıydı. , 2017

Bununla birlikte, trader’lar, düşüş baskısının sonunda uzun işlemlerin başlaması için satın alma kurulumlarına dikkat etmelidir. Bu arada, MACD hattı ve sinyal hattı bir satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır. Ayrıca, Litecoin’in fiyatı 12 günlük EMA’nın altında ve düşüş eğiliminin devam ettiğini gösteren 26 günlük EMA’nın altında.

LTC/USD Kısa Vadeli Eğilim: Ayı

litecoin, ltcusd, cryptocompare tablosu

4 saatlik grafikte, LTC fiyatı, ayılar 65.24 $ ‘lık düşük fiyattan önce düşüş eğiliminde 74 $ seviyesini çoktan kırmıştı. Bu arada, Göreceli Güç Endeksi Endeksi 14, pazarın boğaların piyasayı kontrol altına alabileceğini öne süren aşırı satım olduğunu gösteren 22 düzeyidir.

Litecoin Fiyat Analizi

Litecoin ABD dolarına karşı ikna edici bir şekilde yükselemedi. Fiyatı iki SMA trend çizgisinin kısa alanı arasında işlem görüyor

LTC/USD Uzun Vadeli Eğilim – Ayı

Direniş bölgeleri: 120 $, 140 $, 160 $.

Destek bölgeleri: 70 $, 50 $, 30 $.

Litecoin ABD dolarına karşı ikna edici bir şekilde yükselemedi. Kripto para başlangıçta 18-23 Temmuz tarihleri ​​arasında bir dizi fiyat düşüşü gördü. 24 Temmuz’da, ani bir artış meydana geldi ve fiyatı bir kez daha 50 günlük SMA’nın trend çizgisine dokunmak için yükseldi.

litecoin, ltcusd, cryptocompare grafiği

25 Temmuz’da, kripto para birimi, ayıları güneye doğru hafifçe sürdüğünü gördü. Fiyatı iki SMA trend çizgisinin kısa alanı arasında işlem görüyor. 14 günlük SMA, 50 günlük SMA’nın biraz kuzeyindedir. 50 günlük SMA hala 14 günlük SMA’nın üzerindedir.

Bu, kripto para biriminin hala düşüş eğiliminin etkisinde olduğunu gösteriyor. Stokastik Osilatörler temas menziline 60 taşındı, ama şimdi kuzey doğuya doğru işaret ediyor gibi görünüyor. Bu, ne boğaların ne de ayıların şu anda kontrol altına alınmadığını göstermektedir.

Şu anda, 70 $ ‘lık birikim bölgesi, kırılması zor bulabilecek ayılar için kritik kalacaktır. Böylelikle, boğaların aşağı yönlü hareketler zayıflamaya başladığında momentum kazanmaya çalışması beklenir. Yatırımcılar iyi alım girişleri için uyanık olabilirler.

Litecoin Fiyat Analizi

Kripto paranın 73 doların altına düşmesi bekleniyor . MACD hattı ve sinyal hattı, bir satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır.

litecoin, ltcusd, cryptocompare tablosu
litecoin analiz görseli

Kripto paranın 73 doların altına düşmesi bekleniyor . MACD hattı ve sinyal hattı, bir satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır.

LTC/USD Orta Vadeli Eğilim: Ayı

Direnç Seviyeleri: 79 $, 81 $, 83 $

Destek Seviyeleri: 75 $, 73 $, 71 $

Dün 11 Temmuz, Litecoin’in fiyatı düşüş eğilimindeydi. Litecoin fiyatı, yumuşak bir düşüş eğiliminde olmuştur. Fiyat, 83.02 $ olan düşük seviyelerden düştü ve 11 Haziran’da 76.43 $ seviyesinde kapandı.

MACD hattı ve sinyal hattı, bir satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır. Ayrıca, 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, düşüş eğiliminin sürdüğünü belirten Litecoin’in fiyat çubuklarının üzerindedir. Üstel hareketli ortalamalar kripto para birimlerinin fiyat çubuklarının üzerinde kaldığı sürece fiyat düşmeye devam edecektir.

LTC/USD Kısa Vadeli Eğilim: Ayı

litecoin, ltcusd, cryptocompare tablosu
litecoin analiz görseli

Litecoin Fiyat Analizi

4 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı düşme eğilimindedir. Litecoin fiyatı başlangıçta 75.08 $ ‘a düşmeden önce bir dizi sınır hareketiydi. Daha sonra kısa ömürlü bir boğa hareketi yaptı. Bu arada, nispi mukavemet endeksi periyodu 14, Litecoin’in fiyatının menzil bağlı bölgededir olduğunu gösteren 43 seviyesidir.

Litecoin Fiyat Analizi

Geçen hafta, Litecoin fiyatı% 13,76 oranında değer kaybetti. Göreli mukavemet endeksi 14 periyodu, pazarın aşırı satım olduğunu gösteren ve boğaların piyasanın kontrolünü ele geçireceğini gösteren 32 düzeyidir.

LTC/USD Orta Vadeli Eğilim: Değişiyor

Direnç Seviyeleri: 82 $, 84 $, 87 $

Destek Seviyeleri: 78 $, 76 $, 74 $

Geçen hafta, Litecoin  fiyatı düşüş eğilimindeydi. Kripto para’nın kapanış fiyatı 18 Kasım’da 95.70 dolardı, ancak 82.53 $ ‘a düştü. Bu yaklaşık % 13.76 fiyat amortismanı. Ancak, fiyat muhtemelen 66 $ gibi düşük bir seviyeye kadar düşebilir. Bu arada, kripto para  artık 80 dolardan menzile bağlı bir hareket halinde.

Bugün, MACD hattı ve sinyal hattı, nötr bir sinyali belirten sıfır hattının üstünde veya altında değildir. Ek olarak, kripto paranın fiyat çubukları, 12-günlük EMA’nın ve Litecoin’in menzil-bağlı bir hareket içinde olduğunu gösteren 26 günlük EMA’nın altında veya altında değildir.

LTC/USD Kısa Vadeli Eğilim: Değişiyor

litecoin, ltcusd, cryptocompare tablosu
litecoin fiyat analiz görseli

Litecoin Fiyat Analizi

Günlük grafik, fiyatın 74 dolardan 81 dolara yükseldiğini ve menzile bağlı bir hareket başlattığını gösteriyor. 20 günlük SMA ve 50 günlük SMA da yatay olarak trend oluyor. Bu arada, göreceli güç endeksi dönemi 14, pazarın aşırıya kaçtığını gösteren ve boğaların piyasanın kontrolünü ele geçireceğini gösteren 32 düzeyidir.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu