Litecoin Vadeli İşlemlerde

Litecoin Vadeli İşlemlerde

Londra merkezli  borsa Kripto Tesisleri bugün bir litecoin  ürününü piyasaya sürdüğünü açıkladı.

Coindesk raporuna göre , yatırımcıların uzun vadeli ve kısa vadeli işlemlerine teminat olarak litecoin ile sözleşme yapmasına izin verecek ve bu 22 Haziran Cuma günü gerçekleşecek.

Kripto Tesisleri CEO’su Timo Schlaefer, ürün talebini vurgulayarak şunları söyledi:

“Bizler en çok işlem gören kripto paralardan biri olan Litecoin’de futures’ları başlatmaktan heyecan duyuyoruz. Bu ürün için güçlü müşteri talebi olmuştur ve LTC-Dollar vadeli işlem sözleşmelerinin kripto-para piyasasında fiyat şeffaflığını, likiditesini ve verimliliğini artıracağına inanıyoruz. Dijital varlıklar olgunlaşmaya devam ederken, pazara giren daha fazla sayıda kurumsal yatırımcı görmeyi bekliyoruz. ”

                                                                        Timo Schlaefer

Litecoin kurucusu Charlie Lee de bu gelişmeyle ilgili bir iyimserlik olduğunu ifade ederek, yeni listenin potansiyelini artırarak, kovanın likiditesini artırdı ve “insanlara litecoin’e girip çıkmasına yardımcı oldu.”

İLGİLİ:  Bitcoin Almanın Tam Zamanı!

Kripto Tesisleri geçtiğimiz ay  dünyada ethereum satışları sunan ilk şirket oldu ve bu çeyrekte 150 milyon dolarlık bir değere sahip olan vadeli işlem sözleşmelerinin işlem hacmini bekliyor.

Bu son ekleme, CME grubunun , ethereum fiyatlandırma verileri için bir kripto Tesisleri partnerinin  bir “Litecoin-Dollar Referans Rate” ve “Litecoin-Dollar Real-” in olasılığını artırmanın yanı sıra, litecoin futures ekleyecek şekilde ayarlanabileceği anlamına da gelebilir Zaman Dizini. ”

Litecoin şu anda uygun $ 98,14 seviyesinden (CryptoCompare ), 100 doları kırıp yükseliş trendine girip girmediğini göreceğiz.

Diğer haberleri okumak için linki tıklayabilirsiniz.

Yorum Yok

Cevap bırakın