Litecoin Teknik Analizi

Son güncelleme: 14 Haziran 2019 06:50 pm

Litecoin Fiyat Temelleri

  • Litecoin fiyatı, 4 saatlik grafikte çift dip oluşabileceği için düşüşü ile yapılabilir.
  • Teknik göstergeler şu anda satış baskısı devam ettiği için karışık sinyaller gösteriyor.
  • Boyun çizgisini 70 dolardan geçen bir kırılma, grafik oluşumuyla aynı yükseklikte bir ralliye yol açabilir.

Litecoin, dört saatlik bir çizelgede çift dip olarak görülebileceği için onayından beklemek kaydıyla slayttan bir geri dönüş için olabilir.

Teknik Göstergeler Sinyalleri

100 SMA, en az direnç yolunun yukarı yönde olduğunu ileri sürmek için 200 SMA’nın üstünde. Diğer bir deyişle, yükseliş eğiliminin tersine dönmeye devam etmesi daha olasıdır. Bununla birlikte, boşluk oldukça dardır, dolayısıyla bu hareketli ortalamalar dinamik direnç olarak kalırken, bir düşüş geçişi mümkün olabilir.

Bu durumda, 48 $ düzeyinde bir başka destek testi gerçekleşebilir. Daha güçlü satış baskısı, bu seviyenin altına bir kırılma ve uzun vadeli düşüş eğiliminin devam etmesine bile neden olabilir. Hareketli ortalamaları geçen bir kırılma, 70 dolarlık bir test için yolu açabilir.

Bu, çift dip noktasını 22 $ ‘lık yüksekliğe çıkaracak, bu da onaylamanın aynı yükseklikte bir mitinge yol açabileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, RSI, düşüş baskısında bir dönüş sinyali vermek için aşırı alım bölgesinden güneye doğru dönmektedir. Benzer şekilde stokastik güneye doğru ilerliyor, bu yüzden satış baskısında bir artış bekleniyor.

TradingView'den LTCUSD Grafiği

Analiz Görseli

Hafta sonu boyunca olumsuz bir rapor olmadığından, kripto para birimleri hafta için olumlu bir başlangıç ​​yaptı. Nitekim, önceki ticaret haftası, blok zincir endüstrilerinin önümüzdeki on yılda küresel ticarete 1 trilyon dolar ekleyebileceğini belirten bir rapor ile iyi bir not üzerine son buldu. Bununla birlikte, piyasa katılımcıları dikkatlerini kurumsal ilgiye ve uzayda daha fazla birleşme ve satın alma faaliyetine dönüştürüyor görünmektedir

İLGİLİ HABER:  Ethereum Fiyat Analizi : 12 Nisan 2019

Yorum Yok

Cevap bırakın