Litecoin Mart Ayı Analizi

Son güncelleme: 14 Haziran 2019 06:50 pm

Litecoin yatırımcılar tarafından ilgi görmeye başlayan kripto paralardan bir tanesi. Grafiklere bakıldığında sürekli bir yükseliş trendinde olmasına karşın şu anda yeterli patlamayı yapabilecek durumda görünmüyor. Çünkü yükseliş oranı oldukça düşük. Ancak Litecoin Mart ayı analizi yaparken firmanın pazarlama alanında attığı adımlara da dikkat çekmeden olmaz. Birkaç ay önce bir boks maçına sponsor olan Litecoin bu yönüyle de insanların ilgisini çekmeyi başarıyor. Bu sponsorluklardan en sonuncusunda ise Litecoin Koreli şarkıcıların katılacağı bir konsere sponsor oluyor. Konserin sponsoru Litecoin olunca elbette konser biletlerini de Litecoin ile ödemek mümkün hale geliyor.

Lightcoin Mart Ayı Analizi

Litecoin Mart Ayı Analizi

K-Pop ve Litecoin

Yukarıda bahsettiğimiz sponsorluk olayı Litecoin’in üzerine gitmeyi planladığı ve gelecekte de sürdürebilecekleri bir reklam aracı durumuna gelebilir. Bilindiği gibi K-Pop Koreli sanatçıların yaptıkları müziklere verilen bir isim. Ancak bu müzik Kore merkezli olmasına rağmen yavaş yavaş tüm dünyada kabul gören ve dinlenen bir müzik türü olma yolunda ilerliyor. Litecoin’in bu yoldan ilerlemesi ilerleyen zamanlarda kripto para dünyası içindeki yerini çok daha saygın bir konuma taşıyabilir.

Lightcoin Mart Ayı Analizi

Litecoin Mart Ayı Analizi

Aralık 2017’den Beri Yükselişte

Aralık 2017’de en büyük düşüşünü yaşayan Litecoin o tarihten bugüne yeniden yükselişe geçmiş görünüyor. Geçtiğimiz yılın son ayında yine düşük bir yerlerde olsa da bu hareket Litecoin’in benimsediği hareketlerden bir tanesi olmuş diyebiliriz. Her yıl başında yükselişe geçmesine rağmen yılın son çeyreğinde yeniden düşüşe geçen bir trendi sürekli olarak tekrar etmesine karşın 2018’i 2017’den çok daha iyi bir yerde tamamladığı da ortada. Şu anki gidişata bakılacak olursak Litecoin Mart ayı analizi ile elde ettiğimiz sonuç Mart ayının güzel geçeceği yönünde. Yatırım yapmak isteyenler için ise kısa vadede çok fazla kazandırmayacağını söylemek doğru olacaktır. Ancak genel tabloya bakıldığında geçtiğimiz iki yıl içinde değerlendirirsek şu anda en iyi dönemini geçirdiğini söyleyebiliriz.

İLGİLİ HABER:  Olası Bitcoin Senaryoları Nelerdir ?

Litecoin hakkında küçük bir haber eklemek gerekirse Tayland SEC’i yaptığı bir açıklamayla Litecoin ve Bitcoin’in Tayland borsalarında listelenmeyeceğini neden belirtmeden duyurdu. Ancak bu durumun her iki kripto para birimi için bir düşüş beklentisi oluşturması mümkün görünmüyor.

Güncel Bitcoin analizi yaptığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Cevap bırakın