Litecoin Fiyat Analizi

                           

Düşüş eğilimi devam ederse, LTC fiyatı muhtemelen 40.10 $ ‘a düşebilir. RSI periyodu 14, fiyatın menzile bağlı bölgede olduğunu gösteren seviye 41’dir.

Litecoin, LTCUSD, CryptoCompare tablosu

LTC/USD Orta Vadeli Eğilim: Ayı

Direnç Seviyeleri: 63 $, 64 $, 65 $

Destek Seviyeleri: 60 $, 59 $, 58 $

Geçtiğimiz hafta, LTC fiyatı düşük 55.80 $ ‘a düşüş eğilimi gösterdi. Bugün, kripto para birimi menzile bağlı bir hareket halindedir. Genel eğilim aşağı yönlü ve trend devam ederse, LTC fiyatı muhtemelen 40.10 $ ‘a düşebilir.

Yatırımcılar, kripto paraların şırı satım koşuluna ulaştığı için satın alma kurulumlarına dikkat etmelidir. Bununla birlikte, MACD hattı ve sinyal hattı, bir satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır. Ayrıca, Litecoin’in fiyatı 12 günlük EMA’nın altında ve düşüş eğiliminin devam ettiğini gösteren 26 günlük EMA’nın altında.

LTC/USD Kısa Vadeli Eğilim: Boğa

Litecoin, LTCUSD, CryptoCompare tablosu

4 saatlik grafikte, LTC fiyatı yükseliş eğilimindedir. Grafik, ayıların fiyatı 55.80 $ seviyesine indirdiğini ve kripto paranın $ 59.23 seviyesine yükseldiğini gösteriyor. Bu arada, Göreceli Güç Endeksi 14 periyodu, fiyatın menzile bağlı bölgede olduğunu gösteren seviye 41’dir.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Comments (No)

Leave a Reply