Litecoin Fiyat Analizi

  • LTC fiyatı bugün düşüş eğilimi gösteren 63,26 $ seviyesine geriledi.
  • RSI periyodu 14, pazarın piyasaya hakim olmasını bekleyen boğaların piyasada fazla olduğunu gösteren 22 düzeyidir.

Litecoin, LTCUSD, CryptoCompare tablosu

LTC/USD Orta Vadeli Eğilim: Ayı

Direnç Seviyeleri: 67 $, 69 $, 71 $                                                                                                                           

Destek Seviyeleri: 63 $, 61 $, 59 $

LTCUSD çift $ 91 $ ve 74 aralığı bağlı düzeylerinin oldu. Ayılar destek seviyesini 74 $ ‘dan kırmış olsaydı, Litecoin’un fiyatı 57 $ ve 52 $’ lık bir destek bulabilirdi. Dün, ayılar 67,26 $ ‘ın altına düştü: 67,26 $’ lık fiyat, 17 Kasım’ın bir önceki haftasıydı. , 2017

Bununla birlikte, trader’lar, düşüş baskısının sonunda uzun işlemlerin başlaması için satın alma kurulumlarına dikkat etmelidir. Bu arada, MACD hattı ve sinyal hattı bir satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır. Ayrıca, Litecoin’in fiyatı 12 günlük EMA’nın altında ve düşüş eğiliminin devam ettiğini gösteren 26 günlük EMA’nın altında. 

LTC/USD Kısa Vadeli Eğilim: Ayı   

Litecoin, LTCUSD, CryptoCompare tablosu

4 saatlik grafikte, LTC fiyatı, ayılar 65.24 $ ‘lık düşük fiyattan önce düşüş eğiliminde 74 $ seviyesini çoktan kırmıştı. Bu arada, Göreceli Güç Endeksi Endeksi 14, pazarın boğaların piyasayı kontrol altına alabileceğini öne süren aşırı satım olduğunu gösteren 22 düzeyidir.

 

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın