Litecoin Fiyat Analizi

Litecoin ABD dolarına karşı ikna edici bir şekilde yükselemedi. Fiyatı iki SMA trend çizgisinin kısa alanı arasında işlem görüyor

LTC/USD Uzun Vadeli Eğilim – Ayı

Direniş bölgeleri: 120 $, 140 $, 160 $.

Destek bölgeleri: 70 $, 50 $, 30 $.

Litecoin ABD dolarına karşı ikna edici bir şekilde yükselemedi. Kripto para başlangıçta 18-23 Temmuz tarihleri ​​arasında bir dizi fiyat düşüşü gördü. 24 Temmuz’da, ani bir artış meydana geldi ve fiyatı bir kez daha 50 günlük SMA’nın trend çizgisine dokunmak için yükseldi.

Litecoin, LTCUSD, Cryptocompare grafiği

25 Temmuz’da, kripto para birimi, ayıları güneye doğru hafifçe sürdüğünü gördü. Fiyatı iki SMA trend çizgisinin kısa alanı arasında işlem görüyor. 14 günlük SMA, 50 günlük SMA’nın biraz kuzeyindedir. 50 günlük SMA hala 14 günlük SMA’nın üzerindedir.

Bu, kripto para biriminin hala düşüş eğiliminin etkisinde olduğunu gösteriyor. Stokastik Osilatörler temas menziline 60 taşındı, ama şimdi kuzey doğuya doğru işaret ediyor gibi görünüyor. Bu, ne boğaların ne de ayıların şu anda kontrol altına alınmadığını göstermektedir.

Şu anda, 70 $ ‘lık birikim bölgesi, kırılması zor bulabilecek ayılar için kritik kalacaktır. Böylelikle, boğaların aşağı yönlü hareketler zayıflamaya başladığında momentum kazanmaya çalışması beklenir. Yatırımcılar iyi alım girişleri için uyanık olabilirler.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın