Litecoin Fiyat Analizi

  • Litecoin‘in fiyatı, 48 $ fiyat seviyesinde dirençle karşı karşıya.
  • Ayılar EMA’ların altına düşerse, Litecoin’in fiyatı 34 $ fiyat seviyesine düşecek.

Litecoin, LTCUSD, CryptoCompare çizelgesiTicaret Görünümüne Göre Litecoin Şeması

LTC/USD Orta Vadeli Trend: Değişen

  • Direnç Seviyeleri: 60 $, 65 $, 70 $
  • Destek Seviyeleri: 40 $, 35 $, 30 $

LTC/USD çifti son üç haftada 30 $ fiyat seviyesinden değişen edilmişti. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, aralık bağlı hareketini gösteren yatay olarak eğilimlidir. 8 Şubat’ta, boğalar, fiyat 48.90 $ ‘a yükselirken, 47.60 $ fiyat seviyesine geri dönerek boğa hareket sınırını kırdı. 10 Şubat’ta, boğalar 48.10 $ fiyat seviyesinde bir üst seviyeye yükseldiler ancak direndiler.

LTC fiyatının 60 $ fiyat seviyesine ulaşması muhtemel olmakla birlikte, 48 ve 50 $ fiyat seviyelerinde direnç gösterebilir. Bu arada, Stokastik aşırı alım bölgesinde ve kriptoların güçlü bir yükseliş momentumunda ve alım sinyalinde olduğunu gösteren% 80 aralığına yaklaşıyor.

LTC/USD Kısa Vadeli Trend: Değişken

Litecoin, LTCUSD, CryptoCompare çizelgesiTicaret Görünümüne Göre Litecoin Şeması

4 saatlik grafikte, Litecoin‘in fiyatı yükseliş eğiliminde. Dün, yükseliş eğilimi ile boğaların devam edememesi üzerine Litecoin’in fiyatı yatay bir seyir izliyordu. 34 $ ‘ın en düşük seviyesinde, kripto fiyatı bir dizi daha yüksek ve daha yüksek en düşük seviye yapıyordu. Kripto’nun fiyatı 48.90 $ ‘a yükseldi, ancak fiyat 43.65 $ fiyat seviyesine geriledi.

Yükseliş trendi, yükseliş trendi çizgisinin kırılmasından ve trend çizgisinin tersine aşağıdaki mum işaretinin kapanmasından dolayı sonlandırıldı. Kripto’nun fiyat çubukları yatay olarak değişmektedir ve 12 günlük EMA’nın altındadır. 10 Şubat’ta boğalar direnç seviyesini 48 $ olarak test etti ve direndi.

Aşağı yönde ise, eğer ayılar EMA‘ların altına düşerse, Litecoin fiyatı 34 $ fiyat seviyesinde önceki en düşük seviyesine düşecek. Artan yönde, boğaların EMA’ların üzerinde bir fiyat sürdürmesi durumunda kripto fiyatının yükselmesi muhtemel. Bu arada, Stokastik, kriptoların bir yükseliş momentumunda ve alım sinyalinde olduğunu gösteren % 20 aralığının üzerinde.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Comments (No)

Leave a Reply