Litecoin Fiyat Analizi

Litecoin Fiyat Analizi

Geçen hafta, Litecoin fiyatı% 13,76 oranında değer kaybetti. Göreli mukavemet endeksi 14 periyodu, pazarın aşırı satım olduğunu gösteren ve boğaların piyasanın kontrolünü ele geçireceğini gösteren 32 düzeyidir.

LTC/USD Orta Vadeli Eğilim: Değişiyor

Direnç Seviyeleri: 82 $, 84 $, 87 $

Destek Seviyeleri: 78 $, 76 $, 74 $

Geçen hafta, Litecoin  fiyatı düşüş eğilimindeydi. Kripto para’nın kapanış fiyatı 18 Kasım’da 95.70 dolardı, ancak 82.53 $ ‘a düştü. Bu yaklaşık % 13.76 fiyat amortismanı. Ancak, fiyat muhtemelen 66 $ gibi düşük bir seviyeye kadar düşebilir. Bu arada, kripto para  artık 80 dolardan menzile bağlı bir hareket halinde.

Bugün, MACD hattı ve sinyal hattı, nötr bir sinyali belirten sıfır hattının üstünde veya altında değildir. Ek olarak, kripto paranın fiyat çubukları, 12-günlük EMA’nın ve Litecoin’in menzil-bağlı bir hareket içinde olduğunu gösteren 26 günlük EMA’nın altında veya altında değildir.

LTC/USD Kısa Vadeli Eğilim: Değişiyor

Litecoin, LTCUSD, CryptoCompare tablosu

Litecoin Fiyat Analiz Görseli

Litecoin Fiyat Analizi

İLGİLİ:  Litecoin Fiyat Analizi

Günlük grafik, fiyatın 74 dolardan 81 dolara yükseldiğini ve menzile bağlı bir hareket başlattığını gösteriyor. 20 günlük SMA ve 50 günlük SMA da yatay olarak trend oluyor. Bu arada, göreceli güç endeksi dönemi 14, pazarın aşırıya kaçtığını gösteren ve boğaların piyasanın kontrolünü ele geçireceğini gösteren 32 düzeyidir.

Diğer analizleri okumak için linki tıklayabilirsiniz.

Yorum Yok

Cevap bırakın