Litecoin Fiyat Analizi

Son Litecoin Haberleri

Sözde uzmanlara güvenmek, portföyünüz için önemli olabilir. Doğru ve yetkili olsalar da, yatırımcı bir yatırım kararı vermeden önce inisiyatif ve araştırma yapmalıdır.

Önemli bir nokta da, Litecoin’in modası geçmiş olduğunu söyleyen Tushar Jain’den gelen bir analiz. Litecoin’in kurucusu Charlie Lee’de bir tokat attığında, piyasa kapağının yedinci en büyük jetonu olan Litecoin’in sıfıra düşecek bir kalıntı olduğunu söyledi. Ancak, fiyat hareketine bakıldığında, Litecoin +55 bölgeye geri döndü ve önümüzdeki haftalarda eklenmesi bekleniyor. Arthur Hayes ETH “bok parası yorumu” gibi, diplerde yaygın olanları analiz eder. Çoğu zaman, fiyat, uzman projeksiyonlarını zayıflatmaya eğilimlidir.

Görünüşe göre yatırımcılar LTC’de potansiyel görüyorlar. Gerçek şu ki, Litecoin, SFOX’in kurumsal seviyeye ve yüksek net yatırımcılara yönelmesinin bir parçasıdır. Açıklamadan sonra konuşan Charlie Lee, “iyi bilinen” yatırımcıların değişimi geri aldığını ve bu ilavesinin Litecoin’i yüksek likiditeye ve kurumsal maruziyete maruz bıraktığını söyledi. Aşırı, bu, uçuculuğu arttırdığı için Litecoin derinliği için iyidir. Bundan önce, CoinText kullanıcıların bir cep telefonu numarasına Bitcoin, BCH ve ETH, Litecoin dışında göndermelerine izin veren destek sağladı.

Haftalık grafik

Litecoin Fiyat Analizi

Litecoin geçen hafta yüzde beş düşse de, yatırımcılar ve tüccarlar söz konusu olduğunda bir geri dönüş var. Grafikten, fiyatların 2017 kazancından% 80 oranında düştüğü, ancak 50 dolar destek sağladığı aşikar.

Bu canlanmayı 2018 yılının Ağustos ayı başlarında 70 $ ‘ın altında kırdığı için yeniden test olarak yorumlayabilsek de, güvenilir bir destek olarak 50 $’ lık bir güç bu ayıyı ticaret modelini iptal edebilir. Bununla birlikte, Litecoin fiyatlarının son iki ayda 70 $ ‘dan dirençli 20 $’ lık bir sürede konsolide olduğunu fark ettiniz.

Dahası, uzun alt fitiller, momentumdan ayılardan boğalara kayma olasılığını ima eder. Bu nedenle, tüm bunları birleştirerek, bir Litecoin boğa görünümünü koruyoruz . Bu pozisyon, ancak LTC’nin 50 $ ‘ın altına inen 12 Ağustos zararını sona erdiren haftayı teyit eden güçlü ve hızlı kayıplar olduğunda geçersiz olacaktır. Bundan önce, $ 70 ve 110 $ ‘ı hedefleyen 70 $’ lık tetikleme satın alımlarının üzerinde artış bekliyoruz.

Günlük grafik

Litecoin Fiyat Analizi

Değişen bir pazar ve 50 $ ‘lık güçlü destekler, alıcıların 70 $’ ın üzerindeki Litecoin fiyatlarını sürdürebilmeleri için güçlü bir temel oluşturabilir. Bu şekilde kazançlar, gaganın patlak paternini ve eylül 5’in kayıplarını bozar ve momentumun ayılarından boğalara kaydığını gösterir.

Son iki boğa çubuğu nedeniyle riskli trader’lar 55 $ ‘lık duraklarla spot fiyatlardan yükleyebiliyor ve satın alma ivmesi güçlü ise 70 $’ dan ve 90 $ ‘dan sonra hedef alabiliyor. Ancak, bu, piyasa seviyesindeki katılımın 70 $ ‘lık tetikleyici boğaların üzerindeki fiyatlara dayanmasına bağlı.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın