Litecoin Fiyat Analizi (13.09.2018)

  • Litecoin fiyatı 60 $ ve 50 $ arasında değişebilir.
  • Fiyat şu an 53.15 $ seviyesindeydi, ancak 55 $ seviyesinde dirençle karşı karşıya kalacak.

Litecoin, LTCUSD, CryptoCompare tablosu

LTC/USD Orta Vadeli Eğilim: Ayı

Direnç Seviyeleri: 55.0 $, 57.0 $, 59.0 $

Destek Seviyeleri: 53,0 $, 51.0 $, 49.0 $

Dün, Litecoin’un fiyatı düşüş eğilimindeydi. Dün, LTC fiyatı düşüş eğilimli bir trend boyunca menzile bağlı bölge dışındaydı.

Kripto para birimi 47.14 $ ‘ın altına düştü ve bir önceki yüksek seviyesine doğru bir yükseliş hareketi başlattı. Litecoin’in fiyatı bir önceki menzile bağlı bölgeye geri döndü. Fiyat şu an 53.15 $ seviyesindeydi, ancak 55 $ seviyesinde dirençle karşı karşıya kalacak.

Yatırımcılar, fiyatların daha fazla ilerlemesinin muhtemel olmaması nedeniyle uzun işlemlerinden çıkmalıdır. Litecoin fiyatı 60 $ ve 50 $ arasında değişebilir. Bununla birlikte, LTC fiyatı 12 günlük EMA ve düşüş eğiliminin devam ettiğini gösteren 26 günlük EMA’nın altında. MACD hattı ve Sinyal hattı, bir satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır.

LTC/USD Kısa Vadeli Eğilim: Boğa

Litecoin, LTCUSD, CryptoCompare tablosu

4 saatlik grafikte, LTC fiyatı yükseliş eğilimindedir. Litecoin’in fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın üzerindedir ve bu da fiyatın yükseldiğini göstermektedir. Bu arada, Göreceli Güç Endeksi 14 dönemi, piyasanın piyasada kontrole sahip olacağını öne süren aşırı satım olduğunu gösteren seviye 50’dır.

 

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın