Litecoin Fiyat Analizi – 12 Mart 2020

Litecoin düşen bir kama formasyonunun alt sınırında işlem gördü ve burada destek bulabilir. Bitcoin’e karşı, Litecoin bugün erken saatlerde 0.006375 BTC civarında güçlü bir dirençle karşılaşıp geri döndükten sonra ivme kaybetmeye devam etti. Fiyat acil desteğin altına düşerse, bu noktadan sonra daha fazla düşüş olabilir.

LTC / USD: Litecoin Bir Kamada Sıkıştı

Litecoin Fiyat Analizi - 12 Mart 2020

LTC Fiyat Analizi – 12 Mart 2020

Son fiyat hareketlerinin ardından Litecoin, ABD Doları karşısında çok fazla satış baskısı yaşıyor. Artık, Şubat ayından bu yana düşüş baskısı yaratmaya başlayan kamanın alt sınırına ulaşıyor. Bu fiyat alanında 45 dolar civarında kilit destek de var. Son birkaç saat içinde % 7 kaybettikten sonra, LTC analiz hazırlandığı sırada 46 doların üzerinde işlem görüyor. Buna rağmen en iyi kripto paraların 7. sıradaki yerini koruyor.

Litecoin-USD Fiyat Tahmini

Teknik olarak, Litecoin aşağı doğru bir eğimde işlem görüyor, kama sınırı burada iyi bir destek sağlayabilir. Kripto para kamanın alt sınırında destek bulursa, geri çekilme için olası seviyeler 50.6 $ ve 56 $ direncidir. Aşağıdan, kama bozulursa, burada izlenecek bir sonraki destek 42 $ ‘dır. Şu anda, teknik göstergeler düşüş trendinde bulunduğunu gösteriyor.

LTC / BTC: Litecoin 0.0060 BTC Seviyesinde Satış Yapıyor

Litecoin Fiyat Analizi - 12 Mart 2020

LTC Fiyat Analizi – 12 Mart 2020

USD gibi, LTC de Bitcoin’e karşı aynı düşüş desenine sahip. En son fiyat düşüşü birkaç hafta önce başlayan kısa vadeli düşüş düzeltmesinin devamıdır. LTC yılın en düşük seviyesinin altına düşerse, bu fiyat hareketi tersine dönebilir. Ancak kama üzerine destek bulursa, LTC kısa vadeli bir yükseliş momentumu başlatabilir.

Şu andan itibaren, olumlu bir hamle için işaret yok. Bu arada, fiyat hala günlük % 4,5 düştü. Şu anda, LTC 0.0060 BTC’nin çok önemli bir seviyesinde işlem görüyor.

üzerinden bizi takip edin.

Yorum Yok

Cevap bırakın