Litecoin Fiyat Analizi

  • 17 Ağustos’ta, fiyatı önemli ölçüde artmış ve 60 dolarlık markayı 14 günlük SMA’ya aşağıdan ayırmak için kısa bir süreliğine ihlal etmiştir.
  • Uzun bir süre boyunca üstünde kalan 70 $ ‘lık bir kesinti, kripto para’nın fiyatının en sonunda 80 $’ ı geçeceği anlamına gelebilir.

LTC/USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişiyor

Direnç bölgeleri: 100 $, 120 $, 140 $.

Destek bölgeleri: 45 dolar, 30 dolar, 15 dolar.

Litecoin , bu hafta aralıklı olan kripto paralardan biridir. 17 Ağustos’ta, fiyatı önemli ölçüde artmış ve 60 dolarlık markayı 14 günlük SMA’ya aşağıdan ayırmak için kısa bir süreliğine ihlal etmiştir.

Litecoin, LTCUSD, Cryptocompare grafiği

Ertesi gün, 18 Ağustos’ta, kripto para birimi 14 günlük SMA’nın trend çizgisinden kuzeye doğru kırılmadığı için zorlandı. Fiyatı, 14 günlük SMA’nın 60 $ işaretine yakın eğilim çizgisinin etrafında dolaşıyor. 50 günlük SMA, kripto para birimi 70 dolara yaklaştıkça 14 günlük SMA’nın üzerindedir.

Stokastik Osilatörler, 20 menzilini geçtiler, ancak bunların üzerinde konsolide edildi. Bu, tüccarların pozisyon girmeden önce biraz sabırlı olmalarını öneriyoruz. 45 dolarlık destek bölgesi hala ayıların kırılması için kritik bulabileceği bir çizgi gibi görünüyor.

Uzun bir süre boyunca üstünde kalan 70 $ ‘lık bir kesinti, kripto para’nın fiyatının en sonunda 80 $’ ı geçeceği anlamına gelebilir. Yatırımcılar, bunlara katılmak için güçlü yükseliş hareketleri arayabilirler.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın