Litecoin % 5.78 Yükselerek Dönüş Yaptı

Dünden bu yana, ilk beş kripto para birimi – Litecoin, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve Ripple toplamda % 1.22 arttı. Bu grubun en iyisi ise % 5.78 oranında yükselerek şu anda 59.33 $ USD civarında olan Litecoin idi. En kötü performansını sergileyen Bitcoin, % -3.44’lük bir günlük kyop yaşadı ve fiyatı 9222.23 ABD Doları civarında. Ancak sürekli dalgalanmalar da gözlenmekte. Burada gözlenen beş coinden üçü, kripto sektörü için karışık işaretler vermeye devam ediyorlar.

XRP ve Litecoin‘in dünkü hamlelerinin günlük normal işlem aralıklarından çok daha büyük olması nedeniyle özellikle merak konusu olduğu belirtilmelidir. Ayrıca teknik işlemciler sonucunda fiyat hareketinde aşağıdaki gelişmeler görüldü:

Trend yatırımcıları Bitcoin ve Bitcoin Cash’i takip etmek isteyebilirler. Bu paralar son iki hafta içinde açıkça bir yükseliş eğilimi sergiledi. Son iki haftada belirgin bir eğilim göstermeyen para birimleri XRP, Litecoin ve Ethereum’dur. Dalgalı, değişken pazarları tercih ediyorsanız, paranızı çalıyor olabilirler.

Litecoin Fiyat Analizi

Litecoin % 5.78 Yükselerek Dönüş Yaptı

Ethereum 20 günlük hareketli ortalamasına yaklaşıyor; bugünkü fiyatı 182.09, 20 günlük hareketli ortalaması ise 178.3735.

Blockchain İle İlgili Bilgiler

Ripple dün diğer paralardan daha fazla işlem kaydetti; Kesin olarak, kaydedilen işlemler bakımından günün en iyi koşucusu olan Ethereum’dan % 117 daha fazla işlem kaydedildi. Ripple’ın işlem ücreti de Ethereum’dan daha düşüktü ve işlem ücretlerinin kullanıcıların neden Ripple’ı tercih etmelerinin kilit bir nedeni olabileceğini öne sürülüyor. Bitcoin, dün tüm blok zincirlerinde en büyük işlem yapan para; zincirindeki en büyük işlem 1.098.849.920 ABD Doları oldu. Bitcoin kripto pazarına hakim olmaya devam ediyor ve para biriminin toplam dolaşım değeri yaklaşık 168.99 milyar ABD dolarına eşit. Bu, tüm dolaşımdaki kripto para birimlerinin değerinin yaklaşık % 67,33’üdür. Hakimiyeti son iki haftadır yükseliş eğiliminde olup, % 65,36’dan % 68,13’e yükselmiştir.

İLGİLİ:  Binance Stellar (XLM) Desteğini Çektini Açıkladı

Yorum Yok

Cevap bırakın