LINK Coin Geleceği, LINK Coin Fiyat Tahminleri

LINK Coin Geleceği, LINK Coin Yorumları, LINK coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

0

LINK coin yorum ve geleceği, kripto para yatırımcılarının portföylerini gözden geçirmede önem arz ediyor. Gelecek vaat eden bir birim olan LINK, 2021 performansıyla adından sıkça söz ettirdi. Kripto paranın arkasında teknoloji ve piyasadaki yerine ilişkin, birçok uzman analist fiyat tahminlerini ve LINK için görüşlerini aktardı.

Uzmanlara göre hazırlanan bu yazıda; ChainLink yorum, LINK fiyat tahminleri ve LINK geleceği için öngörüleri paylaştık. İşte, başarılı kripto için yapılan tahminler…

ChainLink (LINK) Yatırıma Değer mi?

Popüler analiz sistemlerinden olan WalletInvestor sistemi, birçok kripto para hakkında öngörülerini aktaran bir sistemdir. Bu sisteme göre, LINK fiyatı geçtiğimiz verilere göre hep istikrarlı şekilde yoluna devam etmiştir. 2021 yılında tap seviyelere ulaşan LINK için, “gelecek vaat eden bir coin” şeklinde yorumlar yapılıyor.

WalletInvestor’a göre; LINK yatırıma değer bir kripto varlık ve gelecekte çok daha iyi yerlere gelebilir. Kripto sıralamasında 12. Sırada yer alan kriptonun, ilk 10 birim arasında girmesi, kesin gözle bakılan bir tahmindir.

LINK Yükselecek mi?

LINK coin geleceği her açıdan merak edilen bir konudur. Peki, LINK yükselecek mi? LINK coin şu sıralar muazzam artışlarını sürdürüyor. Bitcoin’e de bağlı olarak 2021 yılı sonuna kadar 40$’a ulaşması bekleniyor. 2022 yılına girerken, çok daha yüksek seviyelerde olacağını söyleyebiliriz.

LINK/TRY Yorum 2021

LINK/TRY paritesi için coin’in güncel verilerini inceledik. Peki, Link coin kaç TL? LINK şu anda 244 TL dolaylarındadır. Son 24 saatte %3 oranında düşüş yaşamıştır. LINK/TRY paritesinde 4 saatlik mum grafiğinde, bariz bir yükseliş trendini sürdürmekte.

Bu sebeple fiyatın yükseliş trendi ve üstünde kalması, LINK için uzun vadede biraz daha yükseleceğini işaret edebilir. Ancak trend çizgisi altında sağlam bir mum kapanışı, birim fiyatını destek seviyelerine kadar aşağı çekebilir. Bu seviyeler 207 TL bandına kadar olan alanı kapsayacaktır.

LINK Coin Fiyat Tahminleri

LINK coin yükselecek mi ve LINK fiyat tahminleri, son dönemde oldukça merak ediliyor. LINK için uzmanlar yıllara göre fiyat tahminlerini aktarmaktalar. Birçok uzman, farklı görüşte olsa da, LINK için birçoğu olumlu tahminlerde bulunuyor. İşte analistlerin ChainLink coin fiyat tahminleri…

LINK Coin Geleceği 2021

LINK geleceği 2021 yılında tap seviyelere ulaştı. Nitekim birim fiyatı bu yıl içerisinde ATH değerinin 2 katına çıkarak muazzam kârlar getirdi. Şu anda bir düzeltme aşamasında olan LINK, uzmanlara göre Bitcoin’den daha bir performansa sahip. Yükseliş zamanlarında da bunu kanıtlıyor. Özellikle boğa rallisinin LINK de oldukça güçlü görüldüğünden söz ediliyor.

Öte yandan, kriptolardan portföyü bulunan bir yatırımcının, en az bir adet LINK sahiib olması, gelecek için mutlaka öneriliyor. Piyasanın riskini göze alacak bireyler, bu tavsiyelere dikkatle uyabilir. Analiz sistemlerine göre birim fiyatı 2021 yılı sonuna kadar 40 doları aşmış olacak.

LINK Coin Geleceği 2022

LINK coin 2022 fiyat tahmini her açıdan merak ediliyor. Birim fiyatın yükseleceğini düşünen bireyler, LINK’i erkenden alıp, maksimum kâr elde etmeyi amaçlıyor. Birçok uzman, LINK’e dair görüşlerini olumlu şekilde aktarıyor. Analiz sistemi WalletInvestor ve CoinLiker sistemlerine göre, LINK 2022 yılında şu anki ATH seviyesi olan 52 doları 2’ye katlayabilir. Bu durumda 2022 yılı sonunda 105 doları aştığını görebiliriz.

LINK Coin Geleceği 2023

LINK coin 2023 fiyat tahmini yapan analistler, LINK için önemli noktalara değiniyor. Birim fiyatın yükseleceğini birçok uzman bugünden öngörmekte. Analiz sistemi WalletInvestor ve CoinLiker sistemlerine göre, LINK 2023 yılı genelinde 120$ bandında olacak. Yıl sonunda bu rakamın 140$’a ulaşması bekleniyor. Birçok uzman olumlu tahminlerini aktarsa da, yatırımcılar kendi risk yönetimlerini yaparak yatırım faaliyetlerinde bulunmalıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.