Libra Neden Gecikicek ?

Facebook’un kripto para projesi olan Libra, nerdeyse her hafta yeni tek reaksiyon ile karşılaşmakta ve bu vaziyet Libra’nın belki de hiç pazara çıkamamasına neden olabilir. Facebook’un kripto para projesi olan Libra, nerdeyse her hafta yeni tek reaksiyon ile karşılaşmakta ve bu vaziyet Libra’nın belki de hiç pazara çıkamamasına neden olabilir.

Yaşanan baskılar ve regülatörlerden gelen uyarılar, kurucu üyelerden PayPal’ın da Libra Association‘dan çıkmasına yol açtı.

Yaşanan baskılar ve regülatörlerden gelen uyarılar, kurucu üyelerden PayPal’ın da Libra Association‘dan çıkmasına yol açtı.

İLGİLİ:  Blockchain Tabanlı Formula 1 Oyunu Geliyor

Libra’nın en devasa rakiplerinden birisi olarak görülen Ripple‘ın CEO’su Brad Garlinghouse da yeni yayınlanan tek izahında Libra’nın beklendiği gibi 2020 seneninde pazara hiç çıkamayabileceğini vurguladı.

Libra’nın en devasa rakiplerinden birisi olarak görülen Ripple‘ın CEO’su Brad Garlinghouse da yeni yayınlanan tek izahında Libra’nın beklendiği gibi 2020 seneninde pazara hiç çıkamayabileceğini vurguladı. Garlinghouse, Libra ile ilgili şunları ifade etti:

”Libra’nın tahmini olarak 2020 seneyin bitimine kadar pazara giriş yapamayacağına bahse girerim.”

Garlinghouse, Libra ile ilgili şunları ifade etti:

”Libra’nın tahmini olarak 2020 seneyin bitimine kadar pazara giriş yapamayacağına bahse girerim.”

Garlinghouse Libra’nın aşması lüzumlenen en devasa engelin ise regülasyonlar olduğunu düşünmekte.ABD Temsilciler Meclisi’ne bunun dışında Almanya ve Fransa doğrulusunda da Libra karşıtı defa çok yorumlama yapıldı ve Facebook’un bunları aşıp aşamayacağı merak hususu oldu.

İLGİLİ:  Kripto paralar bankacılık sisteminin yerini almaya hazır mı?

Yetkililer Libra’ya Tepkili

Fransız Maliye Bakanı Bruno Le Maire mevzu ile ilgili yaptığı izahta AB içinde Libra’nın tüketimini engellemeyi düşündüklerini ve bunun kendisi maddi egemenlikleri için riziko oluşturduğunu vurgulamıştı.

ABD Temsilciler Meclisi’ne bunun dışında Almanya ve Fransa doğrulusunda da Libra karşıtı defa çok yorumlama yapıldı ve Facebook’un bunları aşıp aşamayacağı merak hususu oldu.
Regülatörler Libra’ya Tepkili Fransız Maliye Bakanı Bruno Le Maire mevzu ile ilgili yaptığı izahta AB içinde Libra’nın tüketimini engellemeyi düşündüklerini ve bunun kendisi maddi egemenlikleri için riziko oluşturduğunu vurgulamıştı.

ABD Terör Finansmanı ve Finansal İstihbarat yöneticisi Sigal Mandelker de farklı tek konuya ilgi çekerek şunları ifade etti:

”İster Bitcoin, ister Ethereum isterse de Libra olsun, mesajımız tüm şirketlere yönelik aynıdır.

ABD Terör Finansmanı ve Finansal İstihbarat yöneticisi Sigal Mandelker de farklı tek konuya ilgi çekerek şunları ifade etti:

”İster Bitcoin, ister Ethereum isterse de Libra olsun, mesajımız tüm şirketlere yönelik aynıdır.

Yorum Yok

Cevap bırakın