LEO Token Nedir? LEO Token Nasıl Alınır ve LEO Token Kaç TL?

0

LEO Token nedir?, LEO Token Bitfinex kripto para borsasının 2019 yılının mayıs ayında listediği bir değişim token’dır.

2019 yılının mayıs ayında, Bitfinex kripto para borsasının arkasındaki ana şirketlerden biri olan olan iFinex, özel jeton satışına başlamasına paralel olarak bir beyaz sayfa yayınlamıştır . Yayınladığı raporda bulunan verilere göre, iFinex toplam 1 milyardan fazla LEO token çıkarmayı planlamamaktadır.. Her bir leo token, tether (USDT) stabilcoinine sabitlenip işleme sunulacaktır. Satışların tamamlanmasından sonra Bitfinex, 20 Mayıs 2019 tarihinde LEO ile satış yapmayı sağladı ve tokenler BTC, USD, USDt, EOS ve ETH‘ye çevilirip işlem yapılacaktır..

LEO TOKEN NASIL ALINIR

LEO token kripto parasını en popüler kripto para borsalarından biri olan bitfinex’ten satın alıp işlem yapabilirsiniz.

LEO TOKEN FİYAT GRAFİĞİ VE LEO TOKEN YORUM

Aşağıdaki Leo Token grafiğine bakarak 1 LEO TOKEN KAÇ TL, LEO TOKEN KAÇ TL, LEO TOKEN YORUM sorularına cevap bulabilirsiniz. Şu anda 1 LEO Token 9.35 TL‘dir. Ayrıca 1 LEO Token 1.27 $ dolardır.

LEO Token Ne İçin Kullanılır?

  • LEO jetonu, iFinex tarafından sunulan ticaret platformlarının, ürünlerin ve hizmetlerin kullanımı için alıcı ve borç verme ücretlerinin azaltılmasını destekleyecektir
  • LEO, Bitfinex ekosisteminin kalbinde bulunan faydalı belirteç olduğundan, içinde gerçekleşen ticaret işlemlerini optimize etmesi gerekiyor
  • LEO token ilk değişim teklifinden elde edilen gelir, organizatörlerin iş beklentilerini geliştirmelerine yardımcı olmalıdır.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.