Altcoin Haberleri

Kyber Network Nedir ? KNC Coin Nedir?

] }

Kyber Network, Ethereum ve diğer ERC20 tokenlarının eş zamanlı olarak değiştirilmesi sağlamaktadır. Anında gerçekleşmekte ve onay gerekmemektedir.

İlgili Makaleler

Önemli Detaylar

  • Kyber Network, Tüm yatırımcıların borsa kullanmak zorunda kalmadan belirteçleri anında değiştirmesine sağlayan bir araçtır.
  • Satıcıların tercih ettikleri kripto paralarla ödeme yapılırken farklı türdeki kripto para birimlerini kabul etmelerini sağlar.
  • Ethereum altyapısı ile kullanılmaktadır.

Kyber Network’ün Kurucuları Kimlerdir?

u5dsarbtxyhz7pbixphpmalwnhbedxx_1680x8400.png
  • Loi Luu Kyber Network ceosu ve kurucudur. Akıllı sözleşmelerin güvenliği konusunda ve algoritma konusunda uzman bir kişidir.
  • Yaron Velner CTO’dur. Şirketin önemli kişilerinden biridir.
  • Victor Tran, Şirketin Linux sistem yöneticiliğini yapmaktadır.

Kyber Network Nedir KNC Coin Nedir? KNC Coin Nedir?

Kyber Network Nedir sorusu en kısaca yazmak gerekirse, kripto para alım satımı yaparken merkeziyetsizleştiren ve blokzincirde yer almasını sağlayarak, yatırım yaptıkları işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmelerini amaçlayan Ethereum altyapısına dayanan bir kripto para projesidir.

Kyber Network’ün temel amaçlarından biri kripto para yatırımcılarının herhangi bir kripto paraların ‘anında’ diğer kripto paralar dönüşmelidir.

KNC Coin Nasıl Üretilir?

Kyber coin belirteçi Kyber Network Crystals (KNC) olarak tanımlamaktadır. Bütün rezervler, rezervleri kullanabilmek için KNC’de ücret ödemek gerekmektedir. Ücret olarak toplanan KNC’ler yakılmakta ve toplam arztan çıkarılmaktadır. Yada büyümelerine yardımcı olması için dapplara da aktarım yapılabilmektedir.

Kyber Network Fiyat Grafiği

Aşağıdaki Kyber Network Fiyat Grafiğinden; Kyber Network Kaç tl, Kyber Network Kaç Dolar, Kyber Network Ne Kadar, Kyber Network Yorum sorularına cevap bulabilirsiniz.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu