Küçük Emrah Lakaplı Şarkıcı,Bitcoin Yatırımcısı Çıktı

Bir dönemin arabesk müziğinin önde gelenlerinden ve ‘acıklı’ filmlerinin aranan çocuklarından olan Emrah’ın Bitcoin yatırımcısı olduğu ortaya çıktı.

‘Küçük Emrah’ olarak bilinen ancak artık hiç de küçük olmayan Emrah’ın Facebook ve Twitter’da hisselerinin olduğu biliniyordu. Teknolojik gelişmelere duyarsız kalmadığı bilinen Emrah’ın hatırı sayılır bir Bitcoin yatırımcısı olduğu da ortaya çıktı. Emrah’ın yurt dışında vereceği bir konser için ücreti Bitcoin olarak talep ettiği öğrenildi.

Milliyet’de yer alan habere göre Emrah’ın sadece geçtiğimiz günlerde gelen konser teklifinden kripto para istemediği de belirtildi. Ünlü şarkıcının reklam anlaşmaları ve dizi gibi birçok alanda gerçekleştirdiği faaliyetlerin karşılığı olarak kripto para istediği kaydedildi. Öte yandan Emrah’ın yurtdışı konseri için 30 Bitcoin istediği de öne sürüldü. 30 Bitcoin an itibariyle 1 milyon 100 bin TL’yi aşan bir değere sahip bulunuyor.

kaynak:milliyet

Bir önceki yazımız olan Telegram,Yeni Yayınlayacağı ICO'dan 850 Milyon Dolar Hedef Belirledi başlıklı makalemizde Telegram ve Yeni Yayınlayacağı ICO'dan 850 Milyon Dolar Hedef Belirledi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın