Kripto Para Piyasası Kayıplara Karşı Hassas

Kripto para piyasası, Çarşamba günü, Bitcoin ve diğer büyük kripto para birimlerinin ay boyunca negatif bölgeye geri kaydığı için zarar görmeye açık görünüyor.

BTC / USD oranı 7.300 $ destek bariyerini geçtikten sonra, Bitcoin 4 Aralık’tan bu yana en düşük işlem seviyesine düştü. İlk 10’un en kötü performansını sergileyen Ethereum, Ripple, Binance ve Litecoin kritik desteğe çok yakındı. Toplam kripto para piyasa kapitalizasyonu, TradingView tarafından ölçülen oranlara göre Pazartesi’den bu yana 11 milyar dolar kayıpla 191 milyar dolara geriledi.

Bitcoin

Bitcoin, bu haftanın başındaki 7.600 $ seviyesinden gelen ağır direnci takiben kısa vadeli işlem aralığına geri döndü. Kısa zaman dilimlerinde düşüş eğilimi göstermekte, bu da BTC / USD oranının 7.380 $ seviyesinden işlem yaparken zararlara açık olmasına neden oluyor.

Kilit teknik destekler 7,070 dolar, 6,850 dolar ve 6,600 dolar seviyesinde bulunuyor.

Kripto Para Piyasası Kayıplara Karşı Hassas

Kripto Para Piyasası Kayıplara Karşı Hassas

Toplam Piyasa Kapitalizasyonu

Toplam kripto para piyasası kapitalizasyonu grafiği, 211 milyar dolar seviyesinden giderek daha da düşüş gösteriyor. Daha kısa zaman dilimi içinde 187 milyar dolardan, muhtemel bir hedef olarak 180 milyar dolar ile ağır teknik satışları tetikleyebileceğini gösteriyor.

180 milyar $ ‘ın altında devam eden zayıflık, daha da derin bir piyasa düşüşüne yol açabilir ve Kasım ayındaki işlemlerin en düşük seviyesine kadar düşüş gösterebilir.

Kripto Para Piyasası Kayıplara Karşı Hassas

Kripto Para Piyasası Kayıplara Karşı Hassas

Genel Kanı

The TIE’den gelen son verilere göre, kripto para piyasasına karşı ilgi yüzde 63 oranında boğaların hakimiyetinde. Bitcoin SV, ilk 10 arasında yüzde 63 ile en güçlü hissi veriyor. Bu arada, Binance Coin yüzde 35 ile en zayıf seviyeye sahip.

üzerinden bizi takip edin.

Yorum Yok

Cevap bırakın