Kripto Para Haber Değerlendirilmesi Ve Kadınlar Günü

Piyasa bugünde stabilliğini koruyor. Piyasa hacmi 132-133 milyar dolar bandındadır.Kripto para piyasasının genel hacim sıkıntısı bulunmaktadır.Lakin hacim arttırıcı unsurlar devreye girebilir.Bitcoin madencilerinin tekrar üretime başlayacağı haberi piyasaya kan getirebilir.

Bugün genel haberlere incelersek ilk göze çarpan haber ripple ceo‘sunun jpm coin hakkında görüşleridir.jpm coinin ripple’nın yerini alacağı söylentisine karşı çıktı.Bu durumun kesinlikle yaşanmayacağını dile getirdi ve bankaların asla jpm coini kullanmayacağını belirtti.

Cardano önümüzdeki günlerde ağ güncellemesi yapacak ve bu forktan sonra cardonun değerine değer katabileceği ve tekrar ilk 10 coin arasına girebilme ihtimalinden bahsetti. Cardano projesinin temel amacı blockchain teknolojisinin yaygın hale gelmesi sağlamaktır.

Diğer önemli iddialardan biri ise gerçekleşen kripto para soygunlarının arkasından Kuzey Korenin olabilme ihtimali.Son dönemlerde  yaklaşık 571 milyon dolar değerinde kripto para çalındığını iddia edildi.Bu rakamlara Birleşmiş milletler raporlarından ulaşmış bulunmaktayız.

İLGİLİ HABER:  Venezüela'da Bitcoin Yatırımları Artıyor

Kripto Para Haber Değerlendirilmesi Ve Kadınlar Günü

Dünyanın en önemli kripto para borsalarında biri olan kraken ekibini büyütmeye devam etmektedir. 5 yeni kişi daha alarak gücüne güç katmaya devam etmektedir. Diğer bir kripto para borsası olan OKEX ise borsasına bir yeni coin daha ekledi bu coin tron adlı altcoin.Son dönemlerde tron ekibi atağa başladı.Bu çalışmalar sonucunda bir çok kripto para borsası portföyüne tron altcoini ekledi. Bu gelişmeler tron fiyatını olumlu yönde etkiledi ve etkilemeyede devam edecektir.

Bugün bir dolandırıcılık haberi daha aldık.Amerika kökenli onecoin şirketinin en üst sorumlusu dolandırıcılıktan tutuklandı.3 milyonda fazla üyesi olan platform üyelerine kazım yaptırarak yüksek kazançlar vereceğini ve risklerinin ise minimum düzeyde olduğunu vaaddetti. Oysa bu söylemler sadece yalandan ibaret olduğu ortaya çıktı.

Kripto Para Haber Değerlendirilmesi Ve Kadınlar Günü

Kripto Para Haber Değerlendirilmesi Ve Kadınlar Günü

Genel olarak kripto para piyasasında yaşanan gelişmeler bunlardır.Aslında bugünün en önemi dünya emekçi kadınlar günü olmasıdır. Kointimes ailesi olarak dünya emekçi kadınlar gününü kutlar. Hayatın her alanında başarıları temenni ederiz. Yaşam sizinle var oldu ve sizinle var olmaya devam edecektir.Yaratılan tüm güzelliklerde ve tüm manalarda siz varsınız.Tüm gelişmelerde ve yarınlarda…

İLGİLİ HABER:  Venezuela 'da Bitcoin Ticaret Hacmi %83 Düştü

Fidelity’den Yeni Bitcoin Saklama Hizmeti haberini buradan okuyabilirsiniz.

Yorum Yok

Cevap bırakın