Kripto Para Borsası Coinsfera, Binance Coin Listelemeye Başladı

500 den fazla kripto paranın kağıt parayla alınıp satılabildiği Coinsfera 20’den fazla çalışanıyla kripto para severlerin hizmetinde.

Coinsfera; birkaç dakika içinde kağıt parayla Bitcoin dahil 500’den fazla kripto parayı alıp satabileceğiniz fiziksel bir mekan.Şu anda İstanbul, Dubai ve Ukrayna’da şubeleri var.

Kripto parayla yapılan alım satım işlemleri çoğu zaman karışık, zor aynı zamanda riskli olabiliyor. Özellikle teknik bilgisi yeterli olmayan bazı kullanıcılar alım satımda sıkıntı yaşayabiliyorlar. Coinsfera ile bu sıkıntılar ortadan kalkıyor. Şirketin amacı işlemleri mümkün olan en iyi fiyatlarla tam şeffaflıkla ve hızlı bir şekilde yapmak.

Kripto Para Borsası Coinsfera, Binance Coin Listelemeye Başladı

Kripto Para Borsası Coinsfera, Binance Coin Listelemeye Başladı

Coinsfera’yı niçin tercih etmeliyiz ?

Öncelikle Coinsfera’da rekabetçi fiyatlandırma ve esnek limitler var. Kullanıcılar istediği miktarlarda alım satım işlemi yapabilirler. İtibar ve güvenilirliği ile kaliteli bir hizmet anlayışına sahip. Ayrıca şirket kurulduğundan beri yüksek güvenlik standartlarıyla hizmet veriyor. Şirket, Türkiye’ de ilginin çok büyük olduğunu söylüyor.

İLGİLİ:  Tron Fiyat Analizi : Alıma Uygun mudur ?

Bunun üzerine İzmir, Antalya ve Ankara’yada şube açmayı hedefliyor. Banka hesabın yokken kripto para alıp satabilmek Coinsfera’ya olan ilgide büyük etken. Yüksek hacimli kullanıcıların banka hesaplarına bloke konulabiliyor bu yüzden bu kullanıcılar Coinsfera’yı tercih ediyor.

Dünyanın büyük kripto para borsalarından biri olan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao’da Coinsfera yı destekledi. Zhao Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Binance Coinin Coinsfera da listelenmeye başladığını söyledi ve BNB, Binance’in ulaşamadığı yerlere gidiyor dedi.

Yorum Yok

Cevap bırakın