Kripto Güvenliği Konferansı Ukrayna’da Düzenlenecek

Kripto Güvenliği Konferansı Ukrayna’da Düzenlenecek

Siber güvenlik, bir numaralı kripto ticaret sorunudur. Sorunun karmaşıklığı göz önüne alındığında, durumu düzeltmek, en iyi uygulamaları paylaşmak, toplumu ilgilendiren önemli konular etrafında toplumu birleştirmek ve kamuoyunun dikkatini çekmek için Hackit 4.0’da pazar liderlerini ve siber güvenlik uzmanlarını bir masada toplamanın doğru zamanıdır.

 Gündem:

  • iş: kripto borsalarının depo ve takas fonksiyonlarının düzgün operasyonel güvenliği, sıcak ve soğuk cüzdanların güvenliği, kritik unsurların güvenliği, Blockchain düğümleri ve veritabanları, ön uç sunucuları, çalışanların kişisel siber güvenliği, kullanıcılar ve tüccarlar, potansiyel tehditler;
  • teknik: bilgi teknolojisi ve güvenlik standardizasyonu ve sertifikasyonu, kripto döviz piyasasına PCI DSS ve ISO 27K standartlarının eşlenmesi, uygulama güvenliği, felaket kurtarma planı, belirteç listeleri, Blockchain protokolleri veya jeton akıllı sözleşmelerle ilgili güvenlik gereksinimleri;
  • Yasal ve yönetişim: Farklı şirketlere karşı iş yaklaşımının artıları ve eksileri – uyumluluk ile uyumsuzluk. 5 yıl içinde hangi çalışma yaklaşımları geçerli olacak?
  • misc: merkezi olmayan ve merkezi değişimler, merkezi olmayan takas – ihtiyaçlar ve beklentiler, AML ve finansal doğrulama, küresel kimlik yönetimi.
İLGİLİ HABER:  SEC Komisyon Üyesi Bitcoin ETF'nin Onaylanacağını Söyledi

HackIT 4.0 , 2015 yılından bu yana Ukrayna’da düzenlenen siber güvenlik, blockchain girişimcileri ve beyaz korsanların uzmanları için 4. Global CyberSecurity Forumudur . Profesyonel teknoloji geliştiricilerinin ve önde gelen güvenlik uzmanlarının güçlü güvenlik ağı toplanması için bir yer olması amaçlanmaktadır. Yuvarlak Masa’a ek olarak, dört günlük etkinlik, gerçek zamanlı olarak bir konferans, sergi ve çok sayıda etkinlik içermektedir. Bu yıl organizatörler, insan yapımı felaketlerin sonuçlarının gerçek bir örneğini yakalamak için Bayrak Yakalama (CTF) yarışmasını ve Çernobil nükleer santraline bir gezi düzenleyecekler.

Forum Kiev, Ukrayna 8 ila 11 Ekim tarihleri ​​arasında yapılacaktır.

Yorum Yok

Cevap bırakın