Bitcoin (BTC) Haberleri

Kredi Kartı ile Bitcoin Alınan Siteler 2021

Bitcoin'in popülerleşmeye başlamasıyla yatırımcılar en çok Kredi kartı ile Bitcoin nasıl satın alınır konusunda bilgi edinmek istemektedir. Bu yazımızda, kredi kartı ile Bitcoin alımı nasıl yapılır, kredi kartı ile Bitcoin alınan siteler , kredi kartı ile Bitcoin alınabilecek siteler nelerdir gibi sıkça sorulan sorulara cevap sunacağız.

Sıkça Sorulan Sorular

Binance.com Bitcoin.com Cex.io CoinGate Bayebit

Bitcoin.com üzerinden  kredi kartı ile nasıl bitcoin alacağınızı ele alalım. İlk olarak buy.bitcoin.com sayfasını tıklıyoruz. Sonrasında Satın alım sekmesindeki  “Bitcoin Core – BTC”ye tıklayarak işleme devam ediyoruz.

Binance.com Bitcoin.com Cex.io CoinGate Bayebit

Bitcoin’in popülerleşmeye başlamasıyla yatırımcılar en çok Kredi kartı ile Bitcoin nasıl satın alınır konusunda bilgi edinmek istemektedir. Bu yazımızda, kredi kartı ile Bitcoin alımı nasıl yapılır, kredi kartı ile Bitcoin alınan siteler , kredi kartı ile Bitcoin alınabilecek siteler nelerdir gibi sıkça sorulan sorulara cevap sunacağız.

Bitcoin her geçen gün yatırımcı sayısını artırarak markalaşmaya devam etmektedir. Yatırımcılar sadece nakit olarak bitcoin yada altcoin alabiliyorken, kredi kartı ile satın almalarda başladı. İlk başlarda kredi kartı ile bitcoin alma işlemleri çok karışık ve zor olurken yapılan değişilikler sonrasında alımlar kolaylaştırıldı.

Kredi Kartı ile Bitcoin Alınan Siteler 

Kredi kartı ile bitcoin alınmadan önce yatırımcıların dikkat etmeleri gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Scam site olmaması ve işlem ücretlerinin düşük olmasıdır. Bitcoin Dolandırıcılığı  2 3 yıldır yüksek oranlara ulaşmış ve binlerce insan mağdur edilmiştir. Bunların dışında belki de en en önemli durum kredi kartı ile bitcoin alacağımız platformun kredi kartı bilgilerimizi koruyup koruyamayacağıdır. Bu yüzden araştırmamızı derinlemesine yaparak sizlere en güvenli bitcoin sitelerini açıklayacağız.

En  güvenli şekilde kredi kartı ile bitcoin alabileceğiz siteler;

  • Binance.com
  • Bitcoin.com
  • Cex.io
  • CoinGate
  • Bayebit

Kredi kartı ile bitcoin satın almadan önce bitcoin cüzdanı oluşturmanız gerekmektedir.  “Bitcoin cüzdanı nedir ” isimli rehberimizi okuyarak bitcoin cüzdanı nasıl açılır, bitcoin cüzdanı nedir konuları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Bitcoin Nasıl Satın Alınır?

Bitcoin.com üzerinden  kredi kartı ile nasıl bitcoin alacağınızı ele alalım. İlk olarak buy.bitcoin.com sayfasını tıklıyoruz. Sonrasında

Satın alım sekmesindeki  “Bitcoin Core – BTC”ye tıklayarak işleme devam ediyoruz.

Amount(Miktar)  sekmesinde “Dolar” yada  “Euro”  hangi para cinsi ile alacağınızı belirleyebilirsiniz, yerel borsalardan almak isterseniz TL cinsinden de alım yapabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz Euro, Dolar, TL miktarı karşılığına gelen Bitcoin  miktarı göreceksiniz. “Wallet address” kısmına oluşturduğunuz bitcoin cüzdanını yazın, bu konuda çok dikkatli olun ve “Buy” düğmesine tıklayarak işleme devam ediniz. En son olarak kredi kartı bilgilerinizi girip kredi kartı ile bitcoin alımı işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu