Kishu Coin Geleceği 2021, Kishu Token Alınır Mı?

0

Haftayı % 30 üzerinde büyük bir artışla kapatan Kıshu Coin büyük bir toparlanma hareketi göstermeyi başardı. Elon Musk’ ın da sıklıkla atıfta bulunduğu Doge gibi köpek tabanlı Coinlerden biri olan Kıshu Coin’ den kullanıcılar da oldukça umutlu olup daha da fazla yatırımcıyı kendisine çekeceğini ümit etmektedir.

Bu Coin piyasa da yapmış olduğu sert pump ve dump hareketleri ile tanınırken birçok kişi de bu kripto para ile ilgilenmeye başladı. Elon Musk’ ın da dikkatini çekmeyi başaran Kishu Coin nedir? Kishu Coin fiyat nedir? Güncel olarak Kishu Coin yorum ile birlikte sizler için en merak edilenlere değindik.

Kishu Coin Nedir?

Bilindiği gibi MEM yani şaka coinleri Doge Coin ile birlikte giderek daha da popüler olmaya başladı. Oldukça fazla kullanıcı kitlesine sahip olan bu Coinlerden bir tanesi de Kishu Coin oldu. Kishu Coin adını Kishu İnu adlı bir süs köpeğinden almakta olup şaka Coin’ i olarak geliştirilmiştir. Bu Coin, sonradan piyasaya giriş yapmış olsa da şu anda bazı kişilere göre Doge Coin’ e rakip olabilecek bir potansiyele sahiptir.

İlk şaka Coinleri arasında olan DogeCoin’ e karşılık olarak gösterilen bu yeni MEM Token’ ı KISHU, herhangi bir merkezi platforma bağlı olmadan geliştirilmiştir. DeFİ projelerine benzer şekilde yönetilen ve işletilen bu Coin Kishu Swap platformunda aktif olarak kullanılmaktadır.

Bu coin kullanıcılarına hem kripto piyasalarına girmelerine fırsat tanırken hem de onları farklı şekillerde ödüllendirerek daha fazla katılım teşviki sağlamaktadır. Ödül sistemi ile kullanıcılarını mutlu etmeyi başaran Coin’ den kullanıcılar ayrıca stake işlemi yaparak da ek kazanç elde edebilmektedir.

Kishu Coin Geleceği

Geçtiğimiz Nisan ayında geliştirilen ve piyasaya adım atan yeni şaka Coin’ i olan KISHU, kripto piyasasına Meme coinler arasında farklılık yaratmak için girdiğini söyleyebiliriz. Çünkü, Kishu Coin geliştiricileri piyasada var olan birçok köpek tabanlı olan şaka coinlerinin kullanıcılara güven sağlamadığını savunmaktadır. Bu eksikliğin üzerine giderek daha güvenilir ve daha kullanışlı bir şaka Coin’ i olan Kishu Coin’ i geliştirdiler.

Ayrıca, diğer rakip meme Coinlere benzese de kullanıcılarına sunduğu bazı avantajlar ve daha fazla aktif ile pasif gelir elde etme olanağı sunması ile birçok kişiye çok fazla cazip gelebilmektedir.

Bununla birlikte bu Coin’ in herhangi bir merkeze bağlı olmadan yönetilmesi ve kullanıcılarına sunduğu düşük komisyonlu işlem yapabilme imkanı ile de yine daha fazla kişiye hitap etmeyi başarmaktadır. Bu da bu Coin’ i daha popüler hale getirmekte olup özellikle birkaç ay içerisinde daha da değerleneceğini düşündürmektedir.

Kishu Coin Yorum

Kishu Coin için bir çok kripto para piyasa uzmanı özellikle yaz aylarında büyük bir yükseliş beklediklerini dile getirmektedir. Geleceğinden oldukça ümitli olunan bu Coin haftayı da büyük bir yükselişle kapamayı başardığını söyleyebiliriz.

Güncel olarak 30.05.2021 tarihinde Saat 19:37’ de Kishu Coin fiyat olarak baktığımızda $0.00000001’ den az olduğunu görmekteyiz. Bununla birlikte Coin gün içerisinde yaklaşık %50’ den fazla yükselme göstermiştir.

24 saatlik hacmine bakıldığında % 8 üzerinde bir artış gösterdiği ve değerinin de $41,251,323 olduğu görülmektedir. Diğer yandan Coin’ in toplam 100,000,000,000,000,000 arzının 100,000,000.00B’ inin dolaşımda olduğu da belirtilmiştir. Kıshu Coin, Coinmarketcap sıralamasında ise #2560’ı sırada bulunmaktadır.

Kishu Coin Nereden Alınır?

Kishu Coin yazının kaleme alındığı tarihte 13 adet borsada listelenmektedir. Listelendiği borsalar ise şunlardır;

 • Uniswap (V2)
 • io
 • Poloniex
 • OKEx
 • BigONE
 • 1inch Exchange
 • KickEX
 • BKEX
 • Hotbit
 • Bilaxy
 • BİKİ
 • Bitrue
 • CoinTiger

Bu borsaların herhangi birinden Kishu Coin’ i uygun pariteleri kullanarak satın alabilirsiniz. Bu Coin’ i 1inch Exchange borsasını kullanarak satın almak istiyorsanız borsaya kayıt olmalı ve burada kendinize ait olan hesap açmalısınız. Ardından borsa hesabınıza banka hesaplarınızdan itibari para gönderimini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu borsadan Kishu Coin’ i KISHU/USDT, KISHU/ETH ve KISHU/TKING paritelerini kullanarak satın alabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.