Altcoin

Keep3rv1 Nedir? Keep3rv1 Nasıl Alınır?

Keep3rv1 tanımı Network platformu tarafından kullanılan yerel para birimi olarak yapılabilmektedir. Keep3rv1 Binance üzerinden listelenmesi sonucunda ses getiren girişimlerden biri olmuştur.

Sıkça Sorulan Sorular

Keep3rv1 tanımı Network platformu tarafından kullanılan yerel para birimi olarak yapılabilmektedir. Keep3rv1 Binance üzerinden listelenmesi sonucunda ses getiren girişimlerden biri olmuştur. Keep3rv1 coinin listelenmesiyle birlikte gelen %2000 oranında artış, getirisinin çok yüksek olduğunu düşündürterek gündeme gelen konular arasında yerini almıştır.

Keep3rv1 alınmasının yolu tıpkı diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi borsaya kayıt olarak işlemlere dahil olmaktır. Piyasa hacmine yönelik Keep3rv1 alım satımı gerçekleştirilebilecek platformlara kayıt olunması gerekir. İşlem hacimlerin incelendiğinde Binance üzerinde Network yerel para birimi olan Keep3rv1 alımı yapılabilmektedir.

Keep3rv1 Nedir?

Keep3rv1 tanımı Network platformu tarafından kullanılan yerel para birimi olarak yapılabilmektedir. Keep3rv1 Binance üzerinden listelenmesi sonucunda ses getiren girişimlerden biri olmuştur. Keep3rv1 coinin listelenmesiyle birlikte gelen %2000 oranında artış, getirisinin çok yüksek olduğunu düşündürterek gündeme gelen konular arasında yerini almıştır. Listelenmesinin ardından yaşanan yükseliş, Keep3rv1 geleceği konusunda pek çok soru işaretini beraberinde getirmiştir.

Keep3rv1 Network Ne Anlama Gelir?

 

Keep3rv1 Network’ün ne anlama geldiği konusuna Network platformu ışık tutmaktadır. Merkezsiz piyasa olarak da adlandırılan Network’ün başındaki isim Andre Cronje olarak bilinmektedir. Aynı zamanda Yearn Finance kurucusu olan Cronje, YFI’nin yükselişiyle beraber adını duyurmuştur. Keep3r Network, harici kişiler tarafından işlerin yürütebildiği bir platformu ifade etmektedir. Keep3r olarak adlandırılan bu ağ, bahsedilen harici kişilerin işlerini yapabilmeleri için uygun ortamı hazırlar. Keep3rv1 Network’ün amacı, sahip olduğu teknoloji ve özel iş gücünü kripto para projelerinde kullanabilmek adına pazar alanı oluşturmaktır.

Keep3rv1 Network Nasıl İşler?  

Keep3rv1 Network’ün nasıl işlediği konusu içinde barındırdığı terimler üzerinden açıklanabilir. İsminden de ipucu vereceği üzere “keeper” terimi, işleri yürüten kişiyi veya kişiler için kullanılan bir kavram olmaktadır. Keeper olarak adlandırılanların görevi ise karmaşık işlemlerden basite giden bir çerçeve çizebilir. Keep3rv1 Network ağı, temelde sözleşmeler sayesinde keeper olarak nitelendirilenlerin kendilerine iş ataması yapmasına izin vermektedir.

Ağ içerisinde bulunan akıllı sözleşmeler ise “Job” terimiyle ifade edilmektedir. Akıllı sözleşmeler tarafından iş olarak adlandırılan eylemler, keeparların işlerini yürütebilmesi için uygun ortamı oluşturur. Sistemde kayıtlı olan keepar, EOA hesaplarına sahip olabileceği gibi komut dosyaları veya sözleşmeye de sahip olabilir. Keepar, ağ üzerinden yerine getirdiği her işlemde sistem tarafından ödüllendirilmekte ve Keep3rv1 coin veya Ethereum’a sahip olmaktadır.

Keep3rv1 Görüşleri Neler?

Keep3rv1 ile alakalı görüşlerin neler olduğu konusunda şirketin başındaki isim en çok dikkat çeken noktalar arasında yer almıştır. Andre Cronje, daha önceki girişimi olan Yearn Finance girişimini yürütmesinin yanı sıra başarısızlıkla sonuçlanan Eminence girişiminin de öncülerindendir. Bu bağlamda ilk etapta DeFi token olarak üretilen Keep3rv1 ile alakalı geleceğin ne olacağına dair gelişmeler takip edilmektedir. Listelenmesini takiben kripto para dünyasında ses getiren Keep3rv1, bazı yatırımcılara göre temkinli yaklaşılması gereken bir para birimdir.

Keep3rv1 Nasıl Alınır?

Keep3rv1 alınmasının yolu tıpkı diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi borsaya kayıt olarak işlemlere dahil olmaktır. Piyasa hacmine yönelik Keep3rv1 alım satımı gerçekleştirilebilecek platformlara kayıt olunması gerekir. İşlem hacimlerin incelendiğinde Binance üzerinde Network yerel para birimi olan Keep3rv1 alımı yapılabilmektedir. Kripto para borsasında piyasada lider konumunda varlığını sürdüren Binance, Keep3rv1 para birimini listesine aldığını duyurmuştur.

Keep3rv1 Fiyatı Ne Kadar?

Keep3rv1 tutarı Binance üzerinden listelenmesiyle duyurulan konular arasında yer almaktadır. Keep3rv1, 27 dolardan 350 dolara kadar gösterdiği artışla değeri yükselen altcoinler arasında bulunmaktadır. Bahsedilen artışın %1.200’lük bir dilime denk geldiğinden söz edilmekle beraber Binance tarafından Innovation Zone’da Keep3rv1 listelenmiştir. Keep3rv1’in sahip olduğu güncel değerler ise şu şekildedir:

  • 1 Keep3rv1: 117,20 Dolar
  • 1 Keep3rv1: 990,91 TL

Innovation Zone, Binance’ın sahip olduğu normal yatırım platformundan ziyade daha riskli işlemlerin gerçekleştirilebileceği bir oluşum olarak bilinmektedir. Bilinen kripto paraların ötesinde daha fazla risk teşkil eden kripto para birimleri, bu platform üzerinden işlem görmektedir. Binance tarafından yapılan resmi açıklamalara göre kullanıcılar, Keep3rv1 para biriminin sahip olduğu risklere karşı yatırım gerçekleştirmeden önce uyarılmaktadır. Yatırım yapmadan önce Keep3rv1 coin ile ilgili araştırma ve fiyat takibini yapmak ise girişimciler açısından önem taşımaktadır.

 

blank

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu